Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy pytanie. Mam zamiar kupić konsole dziecku 7lvl. Nie wiem jaką wybrać. PS4 czy Xbox seria s? Ja się zatrzymałem na PS2 i w nowych nie bardzo się orientuję. Wiem, że są jakieś abonamenty, wiem że Xbox s nie ma napędu optycznego(czy jest potrzebny w obecnych czasach?). Czy ktoś pokrótce mógłby co nieco nakreślić, lub podpowiedzieć? Może jest coś co bardziej przemawia za daną konsola( pomijam indywidualne tytuły gier na każdej z platform, moje dziecko oprócz Minecrafta i gier na iPada nie zna w sumie nic innego)

#pytanie #xbox #ps4
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@siwyeresdwa: no a przy series s masz konsolę w cenie ok 1000 gdzie sam pad warty jest ok 200, plus sporo gier poza game passem można dorwać w śmiesznych cenach kupując przez vpn ze sklepu ms z turcji lub argentyny, dla przykladu nowego Kangurka Kao można było wyrwac zaraz po premierze za ok 20 złotych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JohnnyGavlacci: czytałem właśnie o kupowaniu w sklepach np w Brazylii. Pytanie w związku z tym, czy jak kupię w sklepie poza PL, to w grze będzie język inny niż portugalski/turecki do wyboru? Chodzi przede wszystkim o PL w najgorszym wypadku angielski?