Wpis z mikrobloga

Poszukuję starej gierki i potrzebuję pomocy w kwestii jej nazwy.

Liczę na to, że mój opis odpowiednio naprowadzi, chociaż pewnie nie będzie niezwykle dokładny. Trochę czasu minęło odkąd grałem w to cudo ostatni raz. ()

Sceneria gry była planszą na wysokości, składającą się z różnych pól (zwykłe chyba brązowe, niektóre były przepaścią, niektóre pokryte lodem - wtedy chyba po wkroczeniu na taki punkt postać przesuwała się o dwa oczka), które należało pokonywać ludzikiem (chyba ubranym na brązowo), używając strzałek, chodząc i chyba spacji, skacząc. Każdy błąd wiązał się z upadkiem w przepaść, zaś prawidłowe pokonanie drogi oznaczało przejście do następnego poziomu, który wiązał się z zupełnie nową planszą.

Z góry zaznaczam, że nie jest to Icy Tower, bo tam ludzik wygląda zupełnie inaczej i skacze w górę.

Gierka prawdopodobnie kiedyś nawet była wgrana na Windows, więc można było ją odnaleźć na wielu pc-tach.

Przeszukałem internet i nazwa gry jakby zapadła się pod ziemię. ¯\_(ツ)_/¯

#staregry #szukamgry
  • 7
Niesamowite, tez szukam tej gry. Przeszukałam już cały internet, możliwe ze była dodana do jakiejś gazety typu cybermycha. Daj znać czy znalazłeś ten tytuł☺️