Wpis z mikrobloga

#pokapake #wykopaka słuchajcie jaką super paczkę dostałam! ()
Szła do mnie długo, bo inpost ją sobie rozwoził po różnych oddziałach, ale w końcu do mnie trafiła. Tak się nie mogłam doczekać, że odebrałam ją w 5 minut 55 sekund i to tylko dlatego, że pomyliłam paczkomaty XD Jakby nie to, byłyby pewnie 3 minuty. Niestety paczkomatu z klocków nie udało się wygrać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Prezenty spersonalizowane w 100%, każdy jest super i każdy mi się przyda.
1. Silikonowa forma z kształtami Daleków i Tardis. Galaretka już się chłodzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
2. Francuski z kryminałem, czyli książka, którą regularnie sprawdzam na promocjach, a potem ostatecznie nie kupuję, tak że doceniam!
3. Pudełko z herbatkami w kształcie kwiatów — kwiat orientu właśnie się rozwija w dzbanku
4. Drewniana taca obrotowa, na pewno przyda się na pizzę albo do serwowania serów i wędlin
5. Gwiazda programu, czyli PÓŁ KILOGRAMA MARCEPANU WŁASNORĘCZNIE ROBIONEGO. Oczywiście już musiałam spróbować i jest pyszny :D super postaranko, jako że nie mogę jeść kakao

Paczkę przygotował dla mnie Michał, który nie ujawnił się nickiem, ale jeszcze raz bardzo dziękuję za prezenty, bardzo mnie ucieszyły (ʘʘ) Wesołych świąt i obyście wszyscy się tak cieszyli z prezentów, jak ja teraz :D
Pobierz
źródło: comment_1671546031rBg0B5Nm64kz2srqRToNat.jpg
  • 8