Wpis z mikrobloga

Dzięki Ferrariemu zacząłem patrzeć na osoby trans i na tajlandzkich ladyboyów inaczej, ludzko. Gdzie kiedyś było to dla mnie obce i wręcz mnie obrzydzało a tu chłopaki po prostu dobrze się bawią i jest sytuacja win-win.
TransTv zrobiło więcej dla transów i osób LGBT niż Staśko przez całą swoją działalność.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzatownikzCzatowni: Zgadzam się Mireczku. Jeszcze kilka dni temu czułem niesmak do tych osób, ale ferrarka skutecznie ociepla ich wizerunek i w jakiś sposób to normalizuje.
A na ostatnim strimie to nie wiem jak to wyjasnic, ale chwila nieuwagi i kon sam sie wali.
  • Odpowiedz
@CzatownikzCzatowni: poważnie rozważam porzucenie swojej zaniedbanej polskiej kobiety do której nic nie czuje i wyjazd do Tajlandii w celu znalezienia drugiej połówki i prawdziwej miłości. To wszystko dzięki streamom Ferrariego który otworzył mi głowę na wiele spraw i pozbył się tej blokady narzuconej mi przez polskie kobiety które z cipy zrobiły sobie bożka którym szczują innych ludzi na siebie. Czuję się teraz wolny i spełniony, lekki jak piórko jak gdyby
  • Odpowiedz