Wpis z mikrobloga

A co jeśli Stanowski zaprosi swojego Cześka do programu, doskonale zdając sobie sprawę z tego ile będzie oglądających, ile osób będzie zasiadać przed komputerami i smartfonami by na #!$%@? obejrzeć co gruby #!$%@? w trakcie przewidywanego wzajemnego lizania jaj, a okaże się, że zacznie się tak:

PRZED PAŃSTWEM CZESŁAW MICHNIEWICZ, TRENER KADRY. Z CZESŁAWEM MAMY PAŃSTWU DO OGŁOSZENIA ZNAKOMITĄ NOWINĘ - SPONSOREM KANAŁU SPORTOWEGO ZOSTAŁY DIETY PUDEŁKOWE "BROKUŁ"!!!

I wokół #!$%@? zielonych motywów w studio, we wszystkich dostępnych miejscach, jakie jeszcze pozostały, w tym na przepastnym czole grubasa. Ogłoszą, że BROKUŁ będzie sponsorować nowy format na KS o nazwie "Thin Park", w którym widzowie będą oglądać cotygodniowe zmagania Michniewicza oraz jego synalka z tuszą za pomocą owych magicznych pudełek.
Później już tylko w tle padnie pytanie co dalej z kadrą, czy chce pozostać trenerem itp., na co Michniewicza odpowie:

PROSZĘ PAŃSTWA, TO DLA MNIE PRZESZŁOŚĆ, ZOSTAŁEM AMBASADOREM MARKI "BROKUŁ", TO DLA MNIE NAJWIĘKSZY ZASZCZYT!

I #!$%@?. Kurtyna w dół i koniec programu po 5 minutach.

#kanalsportowy #kanalbekowy #michniewicz #mecz
  • 2