Wpis z mikrobloga

@chicken216: Tutaj musisz sobie sam odpowiedzieć na to pytanie.
Jeśli smużenie jest dla Ciebie dużym problemem to bierz HP, jeśli smużenie nie jest dla Ciebie dużym problemem, a docenisz czerń wieczorami to weź Xiaomi. Obydwa monitory są świetne jak na swoją cenę i nie da się wybrać jednego czy drugiego bez informacji, co wolisz wybrać :D Weź ten, który wydaje Ci się lepszy i jak będzie źle to pakuj na zwrot
@chicken216: sam ostatnio patrzyłem monitory ultrawide, bo myślałem nad takim jednym zamiast swojego aktualnego m27q-p + służbowego della. Dlaczego? Zajmują sporo miejsca, przez co ledwo wystarcza biurka na wszerz. Niestety parametry tych ultrawide w cenie do 2k-2.5k, były gorsze od monitora który mam teraz...
@chicken216: HP jakoś mi VA u kumpla nie podeszło ze smużeniem, czy to tekst czy to gra.
Siedzę na LG 34GL750 mniejsza rozdziałka ale IPS jednak to IPS no i mogę kupować tańsze karty grafiki
@chicken216: Nie miałem HP ale za to u mnie jest ten 34" Szałomi i choć nie lubię chińskich produktów to jestem zadowolony. Nie mówię tu o jakichś dogłębnych, technicznych analizach. Po prostu dla amatora jest bardzo spoko w tej cenie.