Wpis z mikrobloga

@JacksonDaniels: Wolę piłkę, ale takie #!$%@? też jest śmieszne. Nie może być sportem narodowym, bo ten sport uwaga... NIE JEST POPULARNY xD Może sprawić, żeby był bardziej popularny niż pakować kasę w leśnych dziadków
  • Odpowiedz
@JacksonDaniels: Siatkówka czy nawet skoki narciarskie to tam #!$%@?. Najgorsze jest spuszczanie się nad żużlem xD Kiedyś z ciekawości porównywałem popularność sportów poprzez artykuły o sportowcach na wikipedii w różnych językach. Wpisywałem jakichś znanych żużlowców, których sam kojarzę typu Gollob, Hancock, Zmarzlik i aż się zdziwiłem jakie to gówno jest niszowe. Nawet buloklepy typu Łukasz Rutkowski czy Krzysztof Miętus miały artykuły w większej ilości języków od kilkukrotnych mistrzów świata w żużlu,
  • Odpowiedz
Nie może być sportem narodowym, bo ten sport uwaga... NIE JEST POPULARNY


@emerald_c: no jak więcej osób woli oglądać kopanie się po czołach w okropnym stylu polskich piłkarzy, dla których 1/8 była sukcesem tego wieku niż finał siatkówki, w którym grali Polacy to chyba jednak piłka jest sportem narodowym. Warto byłoby zacząć by był najpopularniejszy w kraju, w którym chce do tego zaszczytnego tytułu pretendować, nie musi być na całym świecie
  • Odpowiedz
@JacksonDaniels: a ty mojego, gdzie wyśmiałem Cie ze brytole nie patrzą się na innych czy śledzą jakieś polo. Nikt się nad tym nie zastawia a każdy jest dumny choćby z tego sportu i uważa za jeden ze sportów narodowych w kraju.
  • Odpowiedz
@JacksonDaniels A takie pytanie mam, gdyby ludzie mieli zapłacić pieniądze za oglądanie Martyniuka, to też byłaby taka ogromna oglądalność? Z tego co mi wiadomo, to taki Podsiadło potrafi wypełnić stadion narodowy, i ludzie za to płacą, Martyniuka słuchają bo jest za darmo. Dla mnie oglądalność w TVP nie jest wyznacznikiem niczego. W TVP to i po 15 mln skoki potrafiły mieć oglądalność. Oczywiście, że pilka nożna jest najpopularniejszym sportem w Polsce, dążę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 137
@ziko100: chłopie, średnia oglądalność meczu bejsbolu to jakieś 15 milionów. Nie porównuj rynku amerykańskiego do krajów europejskich.

Opowi chodzi o to, że przy każdym sukcesie Polaków w jakimś niszowym sporcie wychodzą z nory kibice tych gównosportów i krzyczą "hur dur czemu to nie jest sportem narodowym". Fajnie, że odnosimy sukcesy, ale nikogo to nie obchodzi, nikt tego nie ogląda, nie generuje to żadnych zysków. Półfinał mundialu w siatce Brazylia - Francja,
  • Odpowiedz