Wpis z mikrobloga

Pozwólcie, że wyleję tu swoją złość na #zalando #dhl #zabka - zamówiłam prezent dla męża dwa tygodnie temu do żabki. Kurier tylko raz podjął próbę doręczenia do punktu, Żabka nie przyjęła bo jest niby przepełniona i co, i 4 dni przed #swieta robią krwa zwrot do nadawcy! I dowiedziałam się dopiero jak napisałam do zalando i DHL. Ani żadnego maila o próbie doręczenia, ani nic. Zalando dało mi kod 10% (fajnie, że to co zamówilam jest wyprzedane). Niby DHL powiedziało, że mi jutro doręczą paczkę ale ja i tak w to nie wierzę, bo status się nie zaktualizował a i pani jakaś taka niemiła była. I hcuj.
  • 7
@turtledove: To samo mi raz zrobili z prezentem urodzinowym dla chłopaka, też DHL, ale prezent kupiony na Amazonie z dostawą do Żabki. Amazon uznał, że nie mogą mi pomóc, mogę jedynie spróbować znowu kupić ten sam produkt - z ceną o 300zł większą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście, nie dostałam żadnego maila, ani żadnego SMSa, że doręczenie paczki do Żabki się nie udało. Dopiero po paru dniach
@eurphie Ale po co ta agresja xd? Jeśli istnieje taka usługa, ba, często nawet płatna, to ja mam zamiar z niej skorzystać. Zamówiłam, bo opcji paczkomatu nie było, a ja w dniu dostarczenia, ani w żadnym kolejnym nie miałam możliwości być w domu w godzinach pracy kuriera. Moja paczka wymiarami niewiele różniła się od kartonu z ubraniami od Zalando: to nie był jakiś wielki rozdrabniacz do gałęzi czy kosiarka spalinowa, a zestaw
@GoldSeven: Nie napisałem agresywnie, tylko bądźcie ludźmi i zrozumcie, ze nie zawsze da się wszystko załatwić, bo tak chcecie. Kurier ma 1000 paczek i wyobrażasz sobie, ze do każdego dzwoni?
@eurphie: Totalnie to robi większość kurierów, gdy zamawiam do domu. Co któryś dzwoni i pyta czy jestem w mieszkaniu zanim podjedzie. Jak z jakiegoś powodu nie odbiorę, to też prawie zawsze dzwonią i pytają czy domofon działa, czy mogą zostawić u sąsiada itp.