Wpis z mikrobloga

Co mi wczoraj najbardziej zaimponowało, to jak mocną psychikę ma Mbappe - przez cały mecz pełne skupienie i poker face, zero emocji poza celebracją goli. Jego pewność siebie jest niesamowita - do karnych podchodził jak szef, a przy bramce na 2:2 pewnie 99% napastników w takim momencie by się bawiło w przyjęcie, a ten #!$%@?ł z woleja jakby jutra miało nie być.

A chłop ma dopiero 24 lata - absolutny kot.
#mecz #mundial
Wariner - Co mi wczoraj najbardziej zaimponowało, to jak mocną psychikę ma Mbappe - p...

źródło: comment_1671447580OG82Soc2p8gDoaTEvC9hLg.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@laxmanCR7: Racja, ale nadal jest stosunkowo młody jak na to co pokazuje. Tak zimnymi #!$%@? są zwykle piłkarze koło 30 i starsi.

@30062018: Prawda, ale nadal były to pewne, mocne strzały - dlatego Martinez nie odbił. Chłop ma zajebiście ułożoną prawą nogę.
  • Odpowiedz
@Wariner: zyskał moją sympatię na tych MŚ, typ jest mentalnym potworem, to nie tylko wielkie umiejętności ale również psychika ze stali. On będzie rządził tym sportem przez wiele lat.
  • Odpowiedz
@30062018: po prostu strzelał w starym stylu, walnął mocno i w róg, bramkarz nie miał szans tego wyciągnąć jedna ręka. A teraz modne jest tańczenie i opóźnianie, jak Messi cxy lewandowski
  • Odpowiedz
@Wariner: Zgadzam się z tym ale... on mocno bazuje na fizycznosci i szybkości przede wszystkim, do 30 na pewno będzie kotem, gorzej później jak mu już siądzie szybkość, albo odpukac doznałby jakies kontuzji, która by mu wykluczyła te sprinty, bez tego jego wartość spada o połowę
  • Odpowiedz
@Wariner: Szkoda że bez końcowego triumfu, bo ten występ byłby legendarny. Pomyśleć, że rok temu każdy się z niego śmiał jak spudłował karnego z Szwajcarią.
  • Odpowiedz
A teraz modne jest tańczenie i opóźnianie, jak Messi cxy lewandowski


@dave27: Te opóźnianie w przypadku Lewego było akurat super skuteczne, aż do tego roku w zasadzie jak mu #!$%@?ło i zaczął coś kombinować, do tego roku bramkarze byli bezradni przy jego karnych
  • Odpowiedz