Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #fiat #okazjaroku Osłabia mnie fiat i ten jego dobór wyposażenia samochodu. Z ciekawości otwarłem ich stronę z cennikiem punto, które tak reklamują w tv, że z klimą za 3 dyszki. No i spoko, ale który kuźwa AS wymyślił, że do auta z klimą oferować jako opcję... zamykany na kluczyk korek wlewu paliwa??? A teraz najlepsze : dopłata 50zł... http://cenniki.fiat.pl/katalogi/fiat/Punto_2012/punto_cennik_2013.pdf

  • 7
ale do dzisiaj nie wiem czemu się upiera przy "NOWYCH"


@afrolo2568: W pewnym wieku po prostu dochodzisz to wniosku, że nowe to nowe i już, no. Powiem Ci, że jak widzę te przekręty na używkach, tą wszechobecną ściemę z przebiegami, historią auta, podrabianiem książek serwisowych, to też jakoś tak łaskawiej patrzę na salony dealerskie..
@killerpizza: Ja tam bym chciał nowy ale jak nowa Corsa np. podstawowa kosztuje 40 patyków to drogo jest ... niemiec musi wyłożyć za nią 10-15 tyś euro ... które zarobi na luzie przez rok ... a Polak w ile lat odłoży 40 tyś? jak by taka auta pokroju corsy kosztowały 18-20 tyś. zł to ludzie by masowo walili do salonów ... za mało zarabiamy a ceny są za wysokie .. generalizując