Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest tu ktoś na/po psychologii? Potrzebuję się czegoś dowiedzieć. Myślałem, żeby wystartować w przyszłym roku na psychologię. Zdałem wysoko angielski i matematykę i z tego co wiem, to UJ by mnie z takimi wynikami przyjął, ale problem tkwi w biologii. Nigdy jej nie rozszerzałem, wiedza też niezaktualizowana. Jakie działy biologii ogarnąć, żeby nie wejść w tą psychologię w ciemno? Sama anatomia wystarczy? #psychologia #studia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrzegrywNaZawsze: czyli z rozszerzenia z biologii większość rzeczy się raczej nie przydaje? Nieraz słyszałem opinię, że do psychologii bez r. biologii podejść się nie da, co mnie zniechęcało.

Mogę coś nawet zawczasu pochłonąć z tych podstaw psychologii jakbyś miała do polecenia jakieś książki czy podręczniki, byłoby mi miło. Wolę teraz coś ogarnąć niż niewyrabiać na początku roku, bo nie ogarniam jakichś biochemicznych detali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ralvaan:w opisie studiów zobacz na literaturę polecaną do przedmiotów bardziej biologicznych. Większość literatury jest dostępna w necie. A ksiazka wyżej to chyba na każdej uczelni jest polecana w trakcie studiów z psychologii.
  • Odpowiedz