Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest tu ktoś na/po psychologii? Potrzebuję się czegoś dowiedzieć. Myślałem, żeby wystartować w przyszłym roku na psychologię. Zdałem wysoko angielski i matematykę i z tego co wiem, to UJ by mnie z takimi wynikami przyjął, ale problem tkwi w biologii. Nigdy jej nie rozszerzałem, wiedza też niezaktualizowana. Jakie działy biologii ogarnąć, żeby nie wejść w tą psychologię w ciemno? Sama anatomia wystarczy? #psychologia #studia
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrzegrywNaZawsze: czyli z rozszerzenia z biologii większość rzeczy się raczej nie przydaje? Nieraz słyszałem opinię, że do psychologii bez r. biologii podejść się nie da, co mnie zniechęcało.

Mogę coś nawet zawczasu pochłonąć z tych podstaw psychologii jakbyś miała do polecenia jakieś książki czy podręczniki, byłoby mi miło. Wolę teraz coś ogarnąć niż niewyrabiać na początku roku, bo nie ogarniam jakichś biochemicznych detali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ralvaan:w opisie studiów zobacz na literaturę polecaną do przedmiotów bardziej biologicznych. Większość literatury jest dostępna w necie. A ksiazka wyżej to chyba na każdej uczelni jest polecana w trakcie studiów z psychologii.