Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#samochody #seat czy ktoś wie może o jaki wyłącznik może chodzić? Jeszcze parę dni temu wszystko działało z tempomatem, a dziś widzę że nie mogę włączyć. Pokazuje się informacje żeby nacisnąć główny wyłącznik. Nie mam pojęcia czym jest główny wyłącznik. Ten przycisk on/off do włączania auta? Próbowałem wyłączać i wlaczac auto, żadnej różnicy.
oink_oink - #samochody #seat czy ktoś wie może o jaki wyłącznik może chodzić? Jeszcze...

źródło: comment_1671366183cMaGIMFvtznbPhAGSGGwS0.jpg

Pobierz
  • 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oink_oink: musisz poszukać auta podczas wypadku wyłączają tam iles funkcji i żeby auto potem działało musisz nadusic guzik gdzieś w podłodze ale wątpię żeby o to chodziło skoro go odpalileś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DADIKUL: @tomek_olo: ta wiadomość pojawią się jak naciskam 'set' , czyli jak go włączam. Ten przycisk też naciskałem co zakreśliłem i też ta wiadomość wyskakuje. Mam auto 5 miesięcy, wcześniej nie było problemów z tempomatem
@oink_oink: SET to ustawienie zadanej prędkości. Cały moduł tempomatu włącza się tym co zakreśliłem. U mnie jak jest włączony (gotowy do działania) to zamiast przebiegu mam info o stanie tempomatu.