Wpis z mikrobloga

@Enzo_Molinari w sumie to tylko ich jakieś tam ziomeczki przed grały. A już jak oni wjechali to na początek chyba 5 kawałków z BC Klasyk a potem już na przemian kawałki JWP albo z solówek. Ale ogień był niesamowity. Ich 5 (licząc z Fakon1) wystarczyła w zupełności na 2h tłustego koncertu :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ich jakieś tam ziomeczki przed grały

@czuczer: ale ktoś znany czy nołjemy?
5 kawałków BC to nieźle, jak ja byłem w 2019 to nawet tytułowego utworu z tej płyty nie zagrali xD
#!$%@? jak na fakt że nie było innych gości to trochę przegięli z ceną, dlatego odpuściłem
@Enzo_Molinari no jakiś ten sydoz i 275 i.cos tam czyli ich ziomeczki. Wiesz co ja za bilet płaciłem..90zl? Miesiąc temu za Sokoła na Torwar 160. Wydałbym jeszcze 3x na JWP te 90 niż ten Sokół na Torwarze. Naprawdę jeden z lepszych koncertów na jakich byłem
@Enzo_Molinari no ja wszedłem i tak po 21 to na scenie była hałastra. Dobre buty, taki surowy styl warszawski z lat 2000. Raczej w szerszych kręgach nie zaistnieją :) ale samo JWP oj tak :) Łajzol co się wyrobił i lata po scenie, Kosior top :), Ero to klasa sama w sobie :) Siwers też bardzo fajnie :)