Wpis z mikrobloga

@Issac idź się kompromitować w inne rejony galaktyki. Nic nie poradzę na twoje preferencje seksualne. Nie interesuje mnie to. Natomiast jeśli masz pewne obowiązki wobec państwa jako jego obywatel to jeśli państwo uzna, że masz je wypełnić to nie dyskutuj. Tyle w temacie.
@423frewq4f23 Ci co wyszło to mają odwagę. Ja cisnę bekę z internetowych obrońców praw mężczyzn, którzy tak mieli walczyć o swoje prawa a jak przyszło co do czego to nawet z domu nie wyszli. Jeden z tych najwięcej piszących o prześladowanych mężczyznach przyznał, że nie miał czasu iść na protest a tak w ogóle on pisze o tym na wykopie więc i tak coś robi.
kwiatuszku życie to nie tylko przyjemności o jakich marzysz ale i obowiązki wynikające z konstytucji.


@bijotai: w konstytucji nigdzie nie ma zapisu o obowiązku uczestnictwa w wojsku :)

protestującym polecam zrzeczenie się obywatelstwa i bycie bezpaństwowcem


Dajcie mi prawną możliwość żeby tak zrobić a chętnie to zrobię. Nie mam nic z wami Polacy wspólnego oprócz tego że się w tym chlewie będącym zaprzeczeniem wolności urodziłem.
@TurboDynamo
Obowiązkowi obrony Ojczyzny podlegają wszyscy obywatele.

Z tym, że musisz być zdolny ze względu na wiek i stan zdrowia do wykonywania tego obowiązku. Ze względu na wiek. Wiek tutaj jest bardzo ważny. Masz obowiązek od dnia ukończenia 18 roku życia.

Do kiedy? Do końca roku kalendarzowego w którym skończysz 60 rok życia. A jeżeli jesteś podoficerem albo oficerem to do końca roku kalendarzowego w którym skończysz 63 roku życia.

Natomiast jeżeli
@TurboDynamo zawsze możesz złożyć odpowiedni wniosek do prezydenta. Tylko nie sądzę aby jakikolwiek kraj chciał nadać w UE swoje obywatelstwo takiemu... Jako bezpaństwowiec będziesz na poziomie tych imigrantów zarobkowych z Afryki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@IlikeTrains: co, kobiety nie wyszły za simpami, które ochoczo wychodzili o protestach na pozwolenie na mordowanie im dzieci?

Ziobor zaskoczenia.

A serio mi przykro mirku ale tak to jest, większość facetów nie ma jaj by się pojawić na takich rzeczach a ujadać w necie article 5 to pierwsi..

Ile ludzi przyszło btw?