Wpis z mikrobloga

  • 43
O tym kto był moim Mikołajem, wiedziałem już przed odbiorem ( ).

Mirku @Voltaire - dziękuję Ci za włożone serduchu w personalizację paczuchy. Wszystko zgrane idealnie :)

Dziękuję za list, który przybliżył mi Twoją osobę. Na chwilę zatrzymał i zmusił do refleksji. Jak tylko złapie mnie przeziębienie, to pierwsze co sięgnę po domowe antidotum. Za Twoje zdrowie też przy okazji wypije! Kawa bardzo aromatyczna a sam duch Waltera Whita z pewnością zadba, żeby dała "odpowiedniego" kopa. Dalej się zastanawiam, skąd wiedziałeś, że lubię słodkie i delikatne nuty smakowe :))

W środku znalazłem również ponad siedmiuset stronicową książkę, będącą jednocześnie grą. Jak już zdążyłem się zapoznać, to wcielamy się w niej w łowcę wampirów. Uwielbiam zagadki i gry fabularne, więc jestem przekonany, że ten mroczny klimat szybko mnie wciągnie.

Trzymaj się ciepło. Wesołych Świąt!

#wykopaka #pokapake
FHA96 - O tym kto był moim Mikołajem, wiedziałem już przed odbiorem (✌ ゚ ∀ ゚).

Mirku...

źródło: comment_1671188873yBLWmdUgMMIbd02rxsHeEN.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@FHA96 najbardziej obawiałem się o szkło i ciecze, reszta raczej w miarę pancerna.
Wiem, że list może i nie był szczególnie długi ale starałem się skoncentrować treść kosztem objętości. Co do książki-sam jestem ciekaw, szczególnie rozgrywki jako Dracula.
  • Odpowiedz