Wpis z mikrobloga

Dawno nie grałem w Mario Kart na Switchu. Włączyłem sobie w nocy dziś i ale to jest instant onkologia i psychiatra (°° bardzo się uśmiałem kiedy kilka razy jadąc po miejsce na podium chwilę przed metą spadłem na sam koniec przez brązowe i niebieskie muszelki :-D
Swoją drogą na oledowym Switchu ta gra wygląda przepięknie. A ta tęczowa mapa z trzeciego dodatku! O panie! ()
gra ktoś w to w ogóle jeszcze? Organizujecie jakieś wyścigi? Chętnie bym z kimś pograł ( ͡º ͜ʖ͡º)

#nintendoswitch #nintendo
  • 6
@profeskasz: ja jeszcze czasem coś pogram online, ale nie umawiam się na żadne wyścigi bo z dzieckiem na głowie ciężko coś zaplanować, w Valheim z ziomeczkami musimy się umawiać tydzień przed a i nie zawsze siądzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) MK8D rozgrywka online jest chyba zrobiona głównie pod osoby których życiem jest ta gierka, mają wbite po setki jak nie tysiące godzin i z zamkniętymi oczami po
@profeskasz odpowiem ogólnikowo jako laik, ale może da to Tobie i innym to czytającym jakiś wstępny zarys. Mam ten problem u siebie. W domu jak jestem polaczony z wi-fi, to łączy się normalnie i mogę grać online. Jednak jak poza domem robię sobie hot spota z telefonu i połączę switcha to nie ma bata. Nie zagram online w mario kart. Jak szukałem to jest problem z( tu zaczyna się moj ogromny brak
@profeskasz w nocy źle napisałem i teraz sprawdziłem dokładnie. Na normalnym wi-fi mam Nat C, a jak się łącze z telefonem to mam właśnie dokładnie jak u Ciebie. Czyli Nat D i wtedy nie łączy się online. Musiałbyś jakoś zmienić na Nat C.
Musiałbyś jakoś zmienić na Nat C


@zbyszko85: Pytanie właśnie jak xD. Gdzieś czytałem, że niby trzeba zamówić u dostawcy internetu dodatkowy pakiet zmiennego publicznego IP, ale nie wiem ile w tym prawdy