Wpis z mikrobloga

Szkoda że seria Splinter Cell poszła w odstawkę...

Te stare części były mega klimatyczne z nutką niepokoju ale przede wszystkim były to bardzo dobre gry skradankowe. Dziwi mnie że Hitman się odstał i nadal powstają nowe części a tutaj zakończono serię.

Hitman to też mega dobre gry ale tam idzie zabijać wszystko co się rusza i gra nie wymaga skradania się, niby to dobrze bo ma się wybór no ale jak wiesz że zamiast skradać się godzinami możesz przejść misje zabijając wszystko co się rusza to nie chce się człowiekowi skradać :c

#splintercell #staregry #gry #gimbynieznajo #nostalgia #skradanki
Lesrley - Szkoda że seria Splinter Cell poszła w odstawkę...

Te stare części były ...
  • 4
  • Odpowiedz
@RdestWolny: Pewnie pierwsza część jest najtrudniejsza?

Ja to właśnie mam pierwszą część do ogrania pierwszy raz, zacząłem serię od Chaos Theory a następnie ograłem Pandorę i Double Agent a pierwszej zwyczajnie nigdy nie miałem i jakoś nadal jeszcze nie odważyłem się w nią zagrać ponieważ się obawiam że będzie zbyt archaiczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lesrley: No i mogłeś sobie popsuć frajdę. Serię SC warto było zacząć od jedynki aby nie doznawać dyskomfortu ogrywając coraz to starsze części cyklu. Jeśli stara oprawa graficzna i schematyczne sterowanie z planem przejścia misji to dla ciebie zbyt dużo - pozostaje obejrzeć gameplay'e (no commentary, hardest level, zero spoted, etc). Czasami jest to jedynym rozwiązaniem.
  • Odpowiedz