Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 483
Panowie, musicie się zgodzić - wybór Szymona Marciniaka na sędziego głównego finału mistrzostw świata jest prawidłowy. Ja znam Szymona od lat, ja kojarzę go jeszcze z trzeciej ligi kiedy sędziował mecze Wisłoki Dębica, spotkaliśmy się na stadionie w moim rodzinnym mieście i wymieniliśmy kilka uwag. Od tamtej pory dzwoni do mnie, czasem zaprosi na mecz, czasem na coś innego (śmieje się i chwyta Smokowskiego za rękę). I ja wam powiem tak, ja się cieszę, że w końcu naszych polskich arbitrów doceniono, ja się cieszę, bo na to zasługują. Lata pracy, lata prowadzenia meczów na najwyższym poziomie w Polsce, w Lidze Mistrzów, ja wam powiem - ja obserwuje Szymona odkąd się spotkaliśmy w tej Dębicy, obejrzałem chyba z 300 jego spotkań, i to jest dobry wybór. (Zwraca się do kamery) Gianni Infantino, dobrze wybrałeś. Tyle ode mnie.

#mecz #kanalbekowy #mundial
Pobierz f..... - Panowie, musicie się zgodzić - wybór Szymona Marciniaka na sędziego głównego...
źródło: comment_1671126450nYfxcn3rOMmtHRX0E9hCKi.jpg
  • 17
@fxd_: Panowie, musimy sobie to uplastycznić, musimy sobie to zwizualizować. To jest decyzja podjęta przez zarząd, przez decydentów, przez włodarzy FIFA. To właśnie oni naznaczyli mojego drogiego, jeszcze za czasów trzeciej ligi i sędziowania meczów Wisłoki Dębica, przyjaciela i kolegę. Sądzę, że niedzielny mecz, ten spektakl, to widowisko, pokaże, że Polska jest przyszłą potęgą, przyszłym hegemonem, międzynarodowego futbolu. Tyle ode mnie. Halo studio...
@fxd_: Mama...ma... Mati, aaaeeeale zaczekaj... spokojnie. Ty tu w studiu mówisz, że Marciniak to, Marciniak tamto, Marciniak sia... siamto. A ja bym chciał się Was spytać, ile sędziowanych finałów Coppa Italia Szymon Marciniak ma w swoim doro…doroo? Dorobku, brawo Romku. Szymon jest bardzo dobrym sędzią, być może najlepszym sędzią na mundialu, ale zastanówmy się, czy ktoś bez sędziowania finału Coppa Italia może być najlepszym sędzią w historii? Panowie, ja jestem wiceprezydentem
Pobierz Matioz - @fxd_: Mama...ma... Mati, aaaeeeale zaczekaj... spokojnie. Ty tu w studiu mó...
źródło: comment_1671140756SbofNwEvPT80Xky2wT56QM.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Matioz: nie no, Zibi... Mówisz jak nie Ty, ja znam Bońka i wiem że on by nigdy czegoś takiego nie powiedział. Wspominasz o Collinie... To była gwiazda sędziowska, to był supertalent. Takim supertalentem był też Michał Listkiewicz w meczu Argentyna - RFN, Marciniak po prostu nie.
Pobierz f....._ - @Matioz: nie no, Zibi... Mówisz jak nie Ty, ja znam Bońka i wiem że on by n...
źródło: comment_16711424086DQtSHzxSHm71o3i3tPduw.jpg
@fxd_: Ja wam powiem taką jedna rzecz... Bo my lubimy polemikie, my lubimy dyskutować... Ale ja widzę że na twee... Twitterze od paru godzin odbywa się eeee wychwalanie? Mitologizowanie? I ja wam powiem, eeeeee... To są niepomni ludzie, najlepiej to zapomnieć o vaaa...rzee. My w UEFA żeśmy podjęli decyzję, że w konferens lig nie będzie va...varu. No bo ja wam zadam proste pytanie - skoro my mamy w eeeeekstraklasie takiego mistrza
Pobierz Matioz - @fxd_: Ja wam powiem taką jedna rzecz... Bo my lubimy polemikie, my lubimy d...
źródło: comment_1671145249Z9otXFmrN7dcuPWDtk3wUQ.jpg