Wpis z mikrobloga

W tym wszystkim jest tyle teorii, dezinformacji i przypadków amnezji, że już sam nie wiem czego sam się uczepić.

Przez długi czas najbardziej śmierdział mi Patryk. Wielokrotnie kłamał i zmieniał zeznania w sprawie tego co robił, gdzie i kiedy był w nocy z 16 na 17 lipca. Niby był widziany w barze na wybrzeżu a sam zaprzecza. Następnego dnia miał pojechać do Chałup, ale nie pamięta z kim tam był(XD).

Według różnych doniesień IW miała być widziana właśnie w Chałupach i Władysławowie. W Chałupach w agencji towarzyskiej a we Władysławowie w barze. Całkowitym przypadkiem monitoring z baru został "nadpisany" zanim policja mogła go zabezpieczyć. Rzekomo ten bar miał też należeć do tej samej osoby co Dream Club(to akurat próbowałem zweryfikować w krs, ale nie mogłem znaleźć informacji o barze Kongo we Władysławowie). I na koniec szef słynnego Krystka również nie pamięta gdzie był 16-17 lipca, ale miał w tym okresie organizować imprezy na helu. Ja wiem, że to brzmi jak teoria spiskowa i oddalam się od brzytwy ockhama, ale dziwne są te zbiegi okoliczności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten wątek tak jak każdy inny w tej sprawie #!$%@? się tym samym: ktoś coś tam podobno widział, dowodów rzeczowych brak lub magicznie poznikały, policja wykazała się niekompetencją a dodatkowo wszyscy mają amnezje.
#iwonawieczorek
Pobierz olcayn - W tym wszystkim jest tyle teorii, dezinformacji i przypadków amnezji, że już...
źródło: comment_1671121887lP2I83YKT5GYMB4tWCqwiZ.jpg
  • 2
@olcayn: Wydaje mi się że to kwestia, że krzyżuje się ze sobą bardzo wiele wątków, nawet nie związanych z sobą. Weźmy sam klub DC, okazuje się chodziły tam też małolaty, był alkohol, już ktoś sraczki dostawał, że gdzieś policja zauważy coś nielegalnego, w stylu wydawany alko gówniarzom, a klub był podobno od 21 lat, a pewnie tam jescze o inne rzeczy chodzi.
Po prostu mógł się zrobić kwas i popłoch, że