Wpis z mikrobloga

Dzięki. Mam dobrego fachowca. Lecimy jak wściekli. Tylko portfel boli.
No i cyrki. Dziś rozpakowałem kibelek. Nie było przycisku. Pan z fabryki nie dołożył. Ciekawe co mi sklep odpisze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@clas: drzwi zwróć uwagę czy są całe, nie opakowanie a drzwi. Przeżyłem to w październiku, mała łazienka w bloku. Wyszło 22 tys, bez wymyślania. W ilu myślisz się zamkniesz?
@clas: drzwi zwróć uwagę czy są całe, nie opakowanie a drzwi. Przeżyłem to w październiku, mała łazienka w bloku. Wyszło 22 tys, bez wymyślania. W ilu myślisz się zamkniesz?


@cstach: 18 myśle ze Max.
Mam dużo promocji i zakupów w zaprzyjaźnionych sklepach. Np drzwi łazienkowe (pełne z zamkiem łazienkowym, oscieznica regulowana) zapłaciłem 100 zł.

Oczywiście wszytko na wariata i w ostatniej chwili :)
W weekend chce kupić ogrzewanie podłogowe bo
@clas: ile fachowiec Ci powiedział za robotę? I jakie miasto?


@cstach: Wawa.
7700 (wyburzenie ścianki z cegły, postawienie nowej na G/K,położenie nowej hydrauliki (umywalka, kibelek z doprowadzeniem wody pod deskę z bidetem), montaż kibelka, montaż brodzika i kabiny prysznicowej, montaż umywalki, doprowadzenie wody i odpływu do pralki ( kucie w żelbecie odpływu). Położenie glazury i terakoty. Wyprowadzenie ścian na gładko i pomalowanie tam gdzie nie ma płytek.
Robił wcześniej dla
@clas: od zera, nowa hydraulika, elektryka itd


@cstach: U mnie elektryka tez od nowa. Skompilowana sprawa bo w łazience była pajęczyna na całe mieszkanie. Wyprowadziłem nowe przewody (ale jeszcze w całym mieszkaniu nie wymieniam. Może w styczniu). Ale to oddzielny fachman.