Wpis z mikrobloga

@Bartezzzz: o uj chodzi z tym językiem? To jakiś żart który mi umknął jakoś czy coś? Naprawdę nie możemy zatrudnić żadnego trenera zza granicy z tego powodu że Kulesza zna wyłącznie rosyjski i polski? Niby czemu?

pytam poważnie
  • Odpowiedz
Tylko pytanie czy w zasięgu finansowym.


@Lolenson1888: nie no co ty, trzeba #!$%@? ze 100 milionów na premie końcoworoczne zarządu PZPN, nie mamy pieniędzy na takie pierdoły jak dobry selekcjoner
  • Odpowiedz
@NanuszJowak91: kilku lepszych w Polsce? Możesz podać przykłady?
Fakt, z Genoą mu wybitnie nie wyszło, z Ukrainą nie było źle. Ale tak naprawdę to każdy będzie lepszy od Michniewicza, bo chyba każdy próbuje grać w piłkę.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Ale dlaczego to jest taka zajebista kandydatura? Pytam serio.

Korea - ćwierćfinał pucharu Azji - to jest słaby wynik - pierwszy raz od 2004 r. nie było ich w strefie medalowej. Teraz na MŚ Korea zaczęła ładnie grać dopiero wtedy, kiedy nie mieli już nic do stracenia (druga połowa meczu z Ghaną). Wyjści z grupy głównie dzięki temu, że Portugalia myślami była przy fazie pucharowej - powiedziałbym, że awans mniej więcej na takiej zasadzie jak Polaków.

Portugalia - odpadnięcie w fazie grupowej MŚ, porażki np. z Albanią. Jako tako było na Euro 2012, ale też w ćwierćfinale trafił naprawdę dobrze. Tej Portugalii za jego czasów nie dało się
  • Odpowiedz
@rooger: Dlatego, że wybieramy spośród trenerów, którzy:
a) są obecnie bez pracy
b) są w zasięgu finansowym PZPNu
c) wyrazili chęć prowadzenia reprezentacji Polski, czyli Guardiola odpada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To mocno zawężony wybór, a Bento na tle Bjelicy, Szewczenki czy włoskich emerytów typu De Biasi moim zdaniem wypada nad wyraz dobrze. Trenował długo, bo po kilka lat poważne kluby, poważne reprezentacje, z korzystnym bilansem.
Lolenson1888 - @rooger: Dlatego, że wybieramy spośród trenerów, którzy:
a) są obecni...

źródło: comment_1671136072cyW9voJe0Gr4nZHrLgIrnR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arbuxs: myślę że to raczej w kategoriach żartu trzeba mimo wszystko rozpatrywać, ale pewnie jest w tym jakieś ziarno prawdy że CK preferuje selekcjonerów z którymi dogada się bez tłumacza.

@bania86: problem leży w tym, że są głosy mówiące o tym że Szewczenko nie miał zbyt wiele wspólnego z w miarę dobrą grą reprezentacji Ukrainy. Przesłuchaj zresztą załączoną rozmowę.
f....._ - @arbuxs: myślę że to raczej w kategoriach żartu trzeba mimo wszystko rozpat...
  • Odpowiedz
@fxd_: zgadzam się z Tobą, Szewczenko to zdecydowanie nie jest mój wymarzony trener, ale gość przynajmniej był kozakiem jako piłkarz, więc autorytet ma i ponadto trenowało go kilku świetnych trenerów, więc coś z tej swojej kariery musiał zapamiętać.
Z wymienianych w mediach nazwisk mój ranking układa się tak:
1. Bielsa (raczej nierealne, ale pomarzyć można)
2. Bento
3. Bjelica
4. Szewczenko
5. Każdy polski trener.
  • Odpowiedz