Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz dokonałem zakupu w #douglas bo tyle się nasłuchałem że #notino to gorszy sort xD

Czy to uszkodzenie na nakrętce jest normalne? Pudełko było zafoliowane a jak używałem to musiałem parę razy wcisnąć by użyć produktu. Więc wygląda na to że raczej nieużywane.

Nie chcę kręcić Małysza bo nie chce bawić się teraz w zwroty czy szarpanki. Ale chcę wiedzieć na przyszłość czy to problem po stronie EA czy Douglas.

#perfumy
kochamschabowe - Pierwszy raz dokonałem zakupu w #douglas bo tyle się nasłuchałem że ...

źródło: comment_1671101214Sp60CapdWbCynNikjqEvIQ.jpg

Pobierz
  • 11
@Vuzet_na_zimno: Dzięki za tip nie znałem tego sklepu.

Pewnie zgłoszę problem ale nie chce się bawić w wymiany. Uszkodzenie raczej jest tylko mechaniczne a i tak trzymam swoją "kolekcje" w miejscu gdzie nikt nie patrzy.

Ale w sumie dobrze by Douglas wiedział że jest taki problem.
@Vuzet_na_zimno: Taniej raczej nie będzie - kupiłem za 239 50 ml + cashback. Może obrazili się za ten cashback xd perfumehub ma 50 ml za 221.95. Jedynie mógłbym się pokusić o wersję 100 ml za 309 zł - ale pierwszy raz kupiłem ten zapach i słyszałem że jest kontrowersyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc celowałem w 50 ml. Testowałem w notino i mi pasował ale wiadomo najlepiej