Wpis z mikrobloga

@Nanuno urodzili się we Francji - są to rodowici Francuzi. Spójrz w ogóle na znaczenie słowa "rodowity" w słowniku, bo go nie znasz "rodowity" Polaku. Co najwyżej możesz mówić o tym, że mają korzenie xyz, albo są pochodzenia xyz, bo ich rodzice, dziadkowie, itd. pochodzą z innego kraju. Naprawdę trochę wiedzy cię nie zabije, choć pewny nie jestem.
  • Odpowiedz
@kolonko: wyszedłeś już kiedyś z piwnicy? Masz znajomych, którzy mieszkają dalej niż poletko od Bugu do Odry? Co za wsiowy piwnicowy rasista. Społeczęństwo ma więcej pożytku z gunwa w szalecie niż z Ciebie.
  • Odpowiedz
#!$%@?, tak to się kończy jak człowiek całe życie w jakimś #!$%@?łku na wschodzie Europy mieszka, że dziwi go, że osoby czarno/ciemnoskóre mogą być rodowitymi obywatelami kraju...


@soronprfbs: Jak urodzę sie w Arabii i będę obywatelem kraju, to jestem arabem?
  • Odpowiedz
@Nanuno: A jak ktoś przypłynął z algierii? Xd ciekawe czy miałeś ból dupy o chociażby zidana który był mniej Francuzem niż czarnoskórzy Francuzi mający rodziców ktoryz już urodzili się we Francji

A Amerykanin może być czarny? Czy według twojej logiki prawdziwi Amerykanie to tylko rdzenni Amerykanie, bo nie jesteś hipokryta prawda?
  • Odpowiedz
@Nanuno: Na czarno xD a taki orędownik czystej białej rasy z niego xd

Jakie siano intelektualne, wytyka mu się rasizm którego się nie wstydzi a ten na matkę wjeżdża komuś. Zastanów się nad sobą seba prostaku
  • Odpowiedz
@Morritz jeżeli przysługuje ci w tym wypadku arabskie obywatelstwo i się tam urodzisz to jesteś rodowitym Arabem. Niestety nie jestem w stanie Ci powiedzieć jak wygląda kwestia obywatelstwa w Arabii Saudyjskiej, jeżeli ci na takowym zależy to się zainteresuj tą kwestią
  • Odpowiedz
@pomywacz: No przecież o to mi chodziło. Według logiki @Nanuno: ani biali, ani czarni nigdy nie będą prawdziwymi Amerykanami.

Zreszta czerwony to raczej obraźliwe biorąc jeszcze pod uwagę ze nie ma czegoś takiego, rdzenni Amerykanie to żółta odmiana człowieka taka o to ciekawostka
  • Odpowiedz