Wpis z mikrobloga

@sirgorn - może Cię to zainteresuje, jako pilota używającego DJI ()


@hiperchimera: ale on używa remote controllera 2, a nie to stare duże czarne pudlo. Ten update o którym pisaleś ostatnio właśnie dodaje wsparcie dla niego z starą generacją Air Unitów/Vist, bo wcześniej mogłeś go używać tylko i wyłącznie z ziemniakiem od DJI (fpv dronem v1)

Uśmiałem się dzisiaj jak oglądałem materiał od Rudego,
sirgorn - > @sirgorn - może Cię to zainteresuje, jako pilota używającego DJI (。◕‿‿◕。)...

źródło: comment_16710311514PB9VLGgcBX24uhRsTud11.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fotograf_warszawiak: zaorali to mocne słowo, raczej pokazali kierunek.

Aktualnie nikt nie zaryzykuje "efektu Parkinsona" kręcąc wideo komercyjnie, nawet nie widząc tego w goglach. Pytanie brzmi czy update softu pomoże na te problemy z gyro.
Jedyne zastosowanie must-have to kategoria Sub-250. Gdzie nawet dodatkowe 60g ma kolosalne znaczenia. Na klasycznych 3,5 i 5" będą nakedy i GoPro dalej używane.

No i już coś zaczynają kręcić z kompatybilnością ze starymi Goglami V2 i
@hiperchimera: dla mnie gość od filmu nie jest żadnym autorytetem. Przypominam, że po dwóch tygodniach od wejścia w FPV, był już ekspertem.

Nie oglądałem, ale się wypowiem! A co :) Wiadomo, że jest gyro, wiadomo że build musi być czysty, wiadomo że już są dostępne filtry ND. No i wiadomo, że nikt nie będzie tym kręcił produkcji komercyjnych, bo te się teraz robi dużymi kamerami i dronami typu X8. A do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fotograf_warszawiak: oczywiście, jest takim samym pilotem jak my, natomiast o FPV opowiada na YT z dawką humoru, no i ma całkiem spoko sklep :-)

"Nagrywanie w Air Unit też niby miało być przełomem, ale jakość materiału była taka se i każdy wolał gopro."

Natomiast chodzi o sam fakt, wydajesz sporo pieniędzy na coś (flagowa w sumie funkcja), co może działać, no dyskusyjne. Bo różnica w zasięgu i tak jest żadna, jesli