Wpis z mikrobloga

High League zaprasza gangsterów typu Patryk Masiak ps. Wielki Bu, który wcześniej porywał ludzi, a także był w gangu sutenerów - zmuszał kobiety do prostytucji. Czym to się różni od słowika i vip mma?
https://dziennikbaltycki.pl/ofiara-zadowolona-z-porwania-nietypowa-linia-obrony-oskarzonych-o-uprowadzenie-kobiety-w-gdansku/ar/9219813
https://m.trojmiasto.pl/news/opinie/2/Prokuratura-skarzy-czlonkow-kolejnego-gangu-sutenerow-n92347.html
#highleague #famemma #stanowski mamy okazję #!$%@?ć gangusów z mediów. wystarczy trochę nagłośnić
  • 24
@CHAPLN: O jakim zabiciu ty #!$%@?. Rodzina sobie przypomniała po ponad roku kiedy zrobiła się nagonka na kamerzystę, że dziadek się z nim szarpał i ten go podobno uderzył, było to 6 miesięcy przed śmiercią ale to na pewno kamerzysta go zabił inaczej by żył. #!$%@? ze nie poszedł do lekarza żył jeszcze pół roku, co on mu jebnął cios 5 kroków eksplodującego serca a dziadek dopiero pół roku później zrobił
@GoodGuyChucky93: tak szczerze to bez sekcji, obdukcji po pobiciu, wyników badań czy aktów sprawy to #!$%@? wiadomo czy przyczynił się czy nie przyczynił. Żadnej opcji nie wykluczysz na chłopski rozum bo do tego trzeba wiedzy medycznej a nie ze wydaje mi się
@GoodGuyChucky93: W punkt trafiłeś! To tak jakby w środę zabrać leżący obok pijanego faceta portfel na przystanku tramwajowym, a w sobotę ten sam facet wpada pod tramwaj i ginie, aby usłyszeć, że okradło się nieboszczyka. Jaki Kamerzysta jest, każdy wie, ale jakoś Kapela z wenerą i żartami ze wszystkiego co dla niektórych ludzi jest ważne, nie oceniając, jest spoko. Hipokryzja i tyle!
@zbaszynek: A co do tych kart karnych itd.
@Sylwiusz89: To już nie te czasy. Sam trenuję mma i nigdy nie spotkałem się na macie z żadną gangsterką. I to, że takie rzeczy dzieją się dookoła i nikt się tym nie interesuje, nie oznacza, że mam to akceptować. Na pewno takich jak ja jest więcej i damy radę to nagłośnić.
@zbaszynek: Zrozumiałem sens załóżmy krucjaty ze złem, ale i na trybunach, jako włodarze, w oktagonie będą pojawiały się takie osoby, czy na galach freakowych czy na profesjonalnych. Dla mnie to walka z wiatrakami, bo wybór jest Twój, nie chcesz tego wspierać to nie kupujesz biletu na galę, nie kupujesz PPV czy nie wspierasz marek odzieżowych co noszą na przykład ludzie od Denisa itd., ale zbojkotować to raz udało się MMA VIP.