Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Nigdy nie byłem jakimś mega fanem Messiego ani CR7 ale kurna oglądając ten mundial cholernie mocno im kibicuje (w przypadku Ronaldo kibicowałem) bo wiem że więcej już na MŚ ich nie zobaczę. Obaj pojawiali się jak dorastaliśmy, w końcu każdy chciał być Messim czy Ronaldo, te kłótnie kto lepszy… czuje jakby coś wokół co było odchodziło w cień, tak jakby kończył się ten okres młodzieńczy, Mbappe czy inne Neymary to już nie to samo, nie to pokolenie. Cóż młodszych tez to kiedyś czeka. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mecz
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wesoly_bulgar: Messi się podniósł i gra niezły sezon w PSG i na MS. To chyba jego last dance. Nigdy za nim nie przepadałem bo wydaje mi się, że jest kreowany na zupełnie inną osobę niż jest na prawdę ale sportowo w tym meczu mi imponuje.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wesoly_bulgar: Natomiast dla CR7 to już koniec kariery. Musiałby zmienić swój mental ale nie jest do tego zdolny. Wyjedzie do Arabii a świat zapamięta go jako rozkapryszoną gwiazdę. Popsuł sobie legendę. A na ME nie pojedzie bo Portugalia ma zbyt mocną kadrę i nie będzie im już potrzebny.