Wpis z mikrobloga

@qski: A to trzeba znać kontekst żeby ogarnąć, że konkurs typu wpłać 50 zł, wygraj 20zł to żart? xD „i łyknąłem, część innych też, w takim razie pewnie część oddanych widzów też” raczej watpię, że mają takie porażenie mózgowe jak osoby na tym tagu.
  • Odpowiedz
@BezbronnyZydek: Oczywiście, że trzeba znać kontekst. Jaką masz przesłankę z samych słów, że to jest żart? Była sytuacja, że Nitro zażartował sobie na strimie, że kupi z Wardęgą HypeMMA, potem ten żart powtórzył na swoim filmie, ale już bez kontekstu. Myślisz, że ludzie, którzy obejrzeli sam film domyślili się że to żart? Oczywiście, że nie.

Psycha tam mocno siadła i serio nie zdziwiłbym się jakby serio zaczął zachęcać widzów do
q.....i - @BezbronnyZydek: Oczywiście, że trzeba znać kontekst. Jaką masz przesłankę ...
  • Odpowiedz
@qski: Ty porównujesz sytuacje z kupnem hypemm do tego konkursu? Tak w sytuacji z hype jak ktoś nie zna kontekstu i twórczości nitro to mógł nie ogarnąć. Ale nie ogarnąć, że konkurs gdzie wpłacasz więcej i możesz wygrać mniej to żart, to już naprawdę trzeba być niepełnosprytnym.
  • Odpowiedz
@BezbronnyZydek: Może zasada jest taka, że wygrana się mnoży w zależności od każdego kupionego losu :D
5 losów za 10 zł - wygrana 100 zł
Wtedy miałoby to jakiś sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na jego discordzie też coś o tym pisali, ale pewnie też w żartach, więc masz rację, był to żart, ale powiedział to z taką powagą, że aż w niego uwierzyłem, tym bardziej
D.....8 - @BezbronnyZydek: Może zasada jest taka, że wygrana się mnoży w zależności o...

źródło: comment_1670962237dJjPqlMDuUgtNrGTzbhMRg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BezbronnyZydek: Ale to Ty się srasz xD Sorry, ale nie śledzę Nitro po banie, zobaczyłem shota i tyle xD i nie rób #!$%@? z logiki, że pełny kontekst jak oglądasz strima nie ma znaczenia. xD Bo równie dobrze mógł mieć z tego bekę jak i równie dobrze mógł to robić na serio i tłumaczyć zasady niejednokrotnie. Poza tym gówno mnie to obchodzi xD DZIĘKUJĘ ZA OŚWIECENIE
  • Odpowiedz
Poza tym pomyśl sobie, wbijam sobie na wykop.peel patrze sobie tag, widze jakiegoś shota 20 sekund o jakiś gównokonkursie, piszę sobie dla beczki:

"Chyba trochę przesadził, że ma hajs do końca życia jak wjeżdżają takie konkursy o.o"


A ty mi robisz INBE JAKI TY GUPI, TY NA SERIO OMG, JAKI JA MONDRY, BO JA ZCZAIŁEM Od razu ŻE TO ŻART XD SZOK, musisz mieć mniej niż <= 80 IQ haha, przecież on tam muwi, że jak wpłacisz 100zł to wygrasz 20zł, przeciez haha kto by uwierzył że możesz wygrać mniej na konkursie, jezu przestancie juz "pewnie" haha #gra sz?

Zrozumiałem
  • Odpowiedz