Wpis z mikrobloga

baryłka do góry 2$ bo lepsze wyniki w stanach, ale dolar 4 grosze w dół, NO ALE BARYŁKA DO GÓRY więc jutro na #orlen 10gr w góre nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Kupamilosci jak baryłka spadła o 10$ to orlen w hurcie obnizyl o 5gr a jak urosła o 3$ to podniósł o 10gr, oni walą w #!$%@? jak tylko sie da, paliwo tańsze netto jest już w belgii, holandii, czechach...
  • Odpowiedz
jak baryłka spadła o 10$ to orlen w hurcie obnizyl o 5gr a jak urosła o 3$ to podniósł o 10gr,


@siodemkaxx: jak orlen w hurcie przez miesiąc obniżył o prawie 70gr to cena na stacjach stała w miejscu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
cena dalej stoi w miejscu, orlen ma większość stacji więc po co inni mają obniżać?


@siodemkaxx: nie ma większości ale też wyglada na to, że nie ma konkurencji. Po co ma obniżać skoro reszta stacji nie obniży? U mnie w mieście na orlenie najtaniej o 5gr na litrze i nikt nie obniża ceny ¯\_(ツ)_/¯

Przy marży stacji na poziomie 100gr na prawdę gdyby którakolwiek inna stacja obniżyła cenę do dawnej
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: dalej wracając do sedna wszystkich polaków rucha orlen w hurcie, ja kupuje hurtowo bo zużywam dużo w ciągu roku do maszyn i w hurcie netto nie powinno byc powyzej 6zł biorąc pod uwage nawet 80$ za baryłke i ten kurs dolara...
  • Odpowiedz
ja kupuje hurtowo bo zużywam dużo w ciągu roku do maszyn i w hurcie netto nie powinno byc powyzej 6zł biorąc pod uwage nawet 80$ za baryłke i ten kurs dolara...


@siodemkaxx: no benzyna nie jest nawet blisko 6zł w hurcie ale jej nie musimy wysyłać na ukrainę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wykopki miesiąc temu pisały że mogą nawet 25zł płacić byle Putin dostał na dziurę,
  • Odpowiedz
Wykopki miesiąc temu pisały że mogą nawet 25zł płacić byle Putin dostał na dziurę, gdyby to nie chodziło o ukrainę to ON byłby na poziomie benzyny tak jak to było zawsze.


@Kupamilosci: bo ci co to pisali są utrzymywani przez rodziców albo nie maja samochodów xD, na ukraine paliwo jedzie po 2.4zł z orlenu
  • Odpowiedz