Wpis z mikrobloga

Chce kupić jakiś tablet z wifi do domowego użytku, aby nie wpatrywać się w telefon. Czy iPad 9 generacji jest sensownym zakupem w tym roku?
#apple #tablet
  • 10
@ak44: Mam go, do kanapowego używania jest git. Warto kupić na polskim Amazonie, bo jest tam za 1699 zł - po cichej premierze następcy czyli 10-gen cena dziewiątki niestety poszła w górę do 2149 zł za wersję 64 GB WiFi. Pozostałym tabletom również się oberwało z podwyżkami.
@ak44: Mam go od połowy października. Chciałem go przyrównać do Galaxy Tab S6 Lite i w kwestii wydajności różnica jest odczuwalna na korzyść iPada. Do notatek odręcznych bardziej pasuje mi Samsung ze względu na dołączony rysik (do iPada kupiłem zamiennik za 70 zł i póki co działa xD) i przycisk gumki, który ułatwia poprawki (w iPadzie muszę latać po ekranie, włączyć gumkę i ponownie zmienić na pisanie po ekranie). Sama implementacja
  • 0
@Dajpancenta: odebrałem dzisiaj. Przyjemny sprzęt. Możesz mi powiedzieć co bić aby podczas pisania klawiatura nie przykrywała pola w którym pisze. Czy to wykop czy Messenger mam taki problem.
@ak44: W sensie by dotykała dolnej krawędzi ekranu? Nie znalazłem na to sposobu. Prawdopodobnie tak robili żeby tablet trzymany pionowo znajdował się w całości dłoni i wtedy klawiatura jest w swobodnym zasięgu kciuka. Gdyby była na spodzie wtedy tablet musiałby być wyżej i jego trzymanie byłoby mniej wygodne.
via Android
  • 0
Tzn. w androidzie jest tak że klawiatura jest na dole, a pole w którym pisze jest nad nią. W IOS klawiatura przykrywa mi pole w którym pisze.