Wpis z mikrobloga

@p1234567890:

o ile plan to było głosowanie antypis to teraz nie mam ochoty na kogokolwiek glosowac


Świetny plan, pis Cię dyma na 14 różnych polach, opozycja na dwóch, ale #!$%@?, to to samo, nie zagłosujesz i niech pis dalej rządzi (). Przestańcie głosować emocjami a zacznijcie głową
@p1234567890: bez złośliwości mam nadzieję, że jak już kurz trochę opadnie zastanowisz się drugi raz. W 2015 pis doszedł do władzy w sporej części poprzez demotywowanie wyborców obecnej opozycji, a taka narracja jaką przedstawiasz jest im na rękę. Zamiast się #!$%@?ć na pis (partię, która tę ustawę nie tylko przegłosowała, ale i napisała) piszesz o opozycji.

Rozumiem rozczarowanie i popieram #!$%@? na tę sytuację, ale nie róbmy sobie pod górę.
W 2015 pis doszedł do władzy w sporej części poprzez demotywowanie wyborców obecnej opozycji, a taka narracja jaką przedstawiasz jest im na rękę.


@Panzer_of_the_lake: pewnie się zastanowię na spokojnie.
PiS może i napisał ustawę, ale NIKT z opozycji się nie sprzeciwił. Nie było jakiejś dyskusji w temacie.
Mnie to lekko zszokowało, że partie ceniące wolność jednostki w zasadzie uznały za dogmat, że faceci mają w okopach umierać.

Oni oczywiście się już