Wpis z mikrobloga

#produkcjamuzyki mirki siedzi ktos na fl studio na m1? Jak wgl z dostepnoscia wtyczek crack lub ich emulowaniem przez rossete ? XD czy do zabawy na fl starczy m1 air 16gb (mam obecnie pc na amd i 8gb i potrafi zamulic np na analog labie sztuk 2 xD)czy pakowac sie w mbp 14?
  • 8
@cetnar: Jak stać cię na maca m1 to nie musisz wtyczek kraść, zresztą to w 2022/2023 jest bez sensu bo masz programy typu rent-to-own. Nie oceniam po prostu FL działa ogólnie spoko, natomiast te procki są nowe i nie zawsze deweloperze dają radę - jak np nie mogę w ogóle korzystać z wtyczek Softube to ich program do zarządzania nie może jakiegoś dziwnego pluginu do iLoka zainstalować ( ͡° ͜
@cetnar: Nie siedze na fl na m1, ale jesli na PC i7 i 16gb chodzi git, a kumpel na m1 z 16gb działał na abletonie to powinno dać rade. Wiem ze on na m1 tez cos crackowal, ale troche zabawy z tym było. Jednak to był ableton.
  • 0
@bx8300: halftime nie moge znalezc a jak byl to link wygasl xD fattenera (niby mialem dtronke gdzie jest ale na reddicie cos pisali ze p y teraz stamtad nie sciagac xD)