Wpis z mikrobloga

Jestem podekscytowany, że po wcześniejszych wątpliwościach do #obowiazkowecwiczeniawojskowe zaczynam je popierać! Po słuchaniu lamentu użytkowników wykopu i przemyśleniu sytuacji na arenie międzynarodowej, zrozumiałem, że nasza krajowa obronność jest bardzo ważna. W związku z agresywną polityką Rosji, ćwiczenia wojskowe są koniecznością, abyśmy byli przygotowani na wszelkie ewentualności. Jestem dumny, że mogę przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa naszego kraju. Do zobaczenia na poligonie mircy!
  • 7
  • Odpowiedz
@avr250: tutaj nie tyle chodzi o ćwiczenia a o sposób ich organizacji i wcielenie do wojska po pseudo ćwiczeniach tylko po to aby cyferki w excelu się zgadzały
  • Odpowiedz
@avr250: rosja sobie zęby połamała na ukrainie wiec nie będzie nam zagrażać przez długi długi czas a sama ukraina będzie się latami odbudowywać po zniszczeniach więc zagrożenia z jej strony też nie będzie tak jak co niektóre onuce u nas myślą
  • Odpowiedz
@avr250: Zajebista #!$%@? obronność poziom rosja. Armia składająca się z randomowych osób z łapanki gdzie większość nie chce tam być oraz za #!$%@? się nadają na żołnierzy piechoty ubrani w dziurawe mundury i poradzieckie hełmy, nie mówiąc już o tym że ponad połowa padnie zanim dotrze do wroga bo nawet tak podstawowych rzeczy brak jak śpiwory czy może nawet w miarę treściwe racje żywnościowe.

Pamiętajmy że taka husaria to była ekipa
  • Odpowiedz