Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
uwaga na spoilery z finałowego odcinka!

wlasnie obejrzałem ostatni odcinek, jak zakończenie w miarę mi się podobało tak w momencie gdy Daryl ni stąd ni zowąd stwierdza, że sobie odjedzie wszystko zaczęło tracić jakikolwiek sens, nagle świat praktycznie bez zombie, zwykle proste mury z blaszki wystarczają (choć kilka odcinków wcześniej zombie nagle ewoluują i są w stanie wspinać się na różne obiekty xd).
a wplątanie już w samej końcuweczce Ricka i Michonne już totalnie rozwaliło dobry feeling.
co sądzicie o tym zakończeniu? według mnie jak już tak to robili to mogli nieco wydłużyć ten sezon czy nawet nagrać jeszcze jeden ale zrobić jakieś zaskoczenie, że Rick i Michonne się odnajdują itp itd
#thewalkingdead #twd
  • 4
  • Odpowiedz
@RobiS: zakończenie jest z dupy bo to jedna wielka reklama spin offów które będą w przyszłym roku:

Serial o Darylu we Francji (XD)
Serial o Michone i Ricku
Serial o Neganie i Maggie

Dlatego nic nie wynika w sumie z tego finału, według mnie jest to niepoważne żeby przez 11 lat nie zamknąć wszystkich głównych wątków spójnie, ale $$$$ musi się zgadzać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StnK: a no to trochę stało się to zrozumiałe dla mnie, no nic, spinoff z Darylem i ten z Neganem i Maggie pewnie będę ogladal. zobaczymy co z tego wyjdzie :P
  • Odpowiedz
@RobiS: @StnK: Dla mnie zakończenie jest super. To, że są seriale poboczne to też super, bo tak naprawdę znamy tylko jakiś mały wycinek tego świata. CRM jest pokazane w zwykłym TWD urywkami. W FTWD częściej. W the world beyond więcej, ale tak naprawdę nie wiemy nic o tym co robi, jak działa i z czego się składa najważniejsza i największa grupa czy organizacja na świecie - CRM. A jak chce
  • Odpowiedz