Wpis z mikrobloga

@bbul44: teraz się dowiedziałeś?, przecież jesli z projektu wynika ze to ma miec cos sensownego na celu to wylatuje z wstepnej kwalifikacji

jak poszukasz glebiej to zaraz odkryjesz ze nowe busy podrozaly wlasnie o 35k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tnht: No niestety nie znam się na youtuberstwie, mam inne zajęcie. Gdybym wiedział parę lat temu, że to strategiczny dla państwa kierunek, to może bym się tym zajął xd
  • Odpowiedz
@bbul44 ziom ale Ty wiesz, że jak mu się uda to będzie płacić z tego YouTubea takie same podatki jak ty czy ja? @Korsir ma takie samo prawo do dotacji jak ty i ja.

Nikt Ci nie broni spróbować samemu ogarnąć takiej dotacji.

Nie lubię jak państwo wydaje hajs na bezdurno, ale skoro spełnia warunki i później będzie z tego zysk dla wszystkich to czy to coś zupełnie innego niż blondynka robiąca
  • Odpowiedz
@bbul44: kolejny patojutuber. Aryjski dzieciaczek pozazdrościł grubemu i też chce być sławny inaczej. Ech gdzie te czasy, że jutub coś znaczył. Teraz im głupszy tym większa oglądalność. Masakra
  • Odpowiedz
  • 17
@bbul44 co za różnica czy zarobię na przykład 5000 z YouTuba, a 5000 jako mechanik samochodowy ? Dla państwa lepszą opcją jest YouTube. Pieniądze idą w całości z Irlandii i podatki z nich trafiają do Polski zza granicy. Jak chciałeś zabłysnąć to łatwiej się posypać brokatem.
  • Odpowiedz
  • 14
@Karierat4 możesz donosić, nie mam niczego do ukrycia. Widzę właśnie, że jesteś tak spełniony i zadowolony zawodowo, że po robocie włazisz i płaczesz na wykopie.
  • Odpowiedz
  • 11
@Karierat4 to przykre jak bardzo poza wykopem musisz być mało znaczący, tak bardzo brakuje ci uznania wśród innych, że wchodzisz na wykop straszyć jakimiś anonimowymi donosami. To nawet nie jest już śmieszne, tylko przykre....
  • Odpowiedz