Wpis z mikrobloga

@6gcqG9nN58zhTK
@Nithak
@T3sla Jak @parowka_al_dente lubi z colą, to czemu ma nie pić z colą? Ja też tak kiedyś podchodziłem, że singla to tylko na czysto, ew. na lodzie a i to nie za dużo. A od jakiegoś czasu wyjebongo. Czasem mam dzień że mam ochotę wypić samą - piję samą. A czasem mi sama nie smakuje. Wtedy sobie popiję albo rozcieńczę colą. Albo popiję sokiem jabłkowym. Albo rozrobię ze Sprite. I
@mbasasello Tylko pytanie po co kupować singla do mieszania z colą? Cola zabije caly smak, a zapłacisz 2-4x tyle. A jak to single, który nie wchodoz bez coli, to:
A) jest turbo #!$%@?
B) single nie są dla Ciebie
Tak czy siak, ta cola nie ma sensu moim zdaniem.
Single to jest alkohol degustacyjny dla mnie, a jak chce pić drinki to używam tańszych blendów.

Na koniec dnia rób co chcesz, ja
@Iudex Ale weź pod uwagę, że single, który op wrzucił jako pierwszy to jest niewiele droższy od Jacka, a tańszy np od Chivasa. Także z tą stratą kasy bym polemizował. Poza tym ja też nie mówię, że "z colą lepsze", bo przy tej samej whisky mam czasem taki dzień, że piję samą i jest mistrzostwo, a tydzień albo 2 później mi jakoś nie podchodzi i popijam albo robię drinka. Kwestia tego czy
@mbasasello Nie no, 129zł za butelkę, to cziwasik tańszy, kolo 100zl chodzi, Jack jeszcze mniej.
Kumam, ale jak mi nie wchodzi, to bym sobie polał tanszej berbeluchy, a coś droższego zostawił na inny dzień. Ale zdarzyło mi się też pić singlez które po prostu były ścierwem, a wtedy nie ma zmiłuj.
Kumam, ale jak mi nie wchodzi, to bym sobie polał tanszej berbeluchy, a coś droższego zostawił na inny dzień.


@Iudex: Tak też czasem robię, ale nie zawsze jest pod ręką jakaś "przemysłowa" :)
Poza tym tak jak pisałem - jak dla mnie single nawet z colą lepiej smakują. No tak już mam i co poradzić ;)