Wpis z mikrobloga

@Polnischefuhrer: No wiem że dużo było za i paru się wstrzymało i Braun zamknął się w kiblu. Jak na razie to tylko Holownia z PSL nie odlatywali z przymusową służbą i szkoleniami. Także zobaczy się, bo na razie sytuacja rozwija się, a do wyborów jeszcze długo.
  • Odpowiedz
@Keriks_: No ok ale z tym ja się w większości zgadzam (tyle, że nie powinno być dyskryminacji ze względu na płeć). Nie mam problemu z byciem przeszkolonym cywilem. Problem mam natomiast z przysięganiem pod przymusem wierności świniom przy korycie i robieniem ze mnie żołnierza, choćby na ten miesiąc - o tym zapomnieli.
  • Odpowiedz
@Keriks_: jeżeli pomysł przyszedł z USA, to nie ma najmniejszego znaczenia kto wygra wybory, pobór będzie i tak, pytanie tylko jak zorganizowany (w wykonaniu PiS pewnie będzie to bliskie tego co widzimy w RU)
  • Odpowiedz
@Keriks_: nie żebym się zgadzał, ale zauważmy, że to jest przecież zgoła inna sytuacja, gdy mówimy o pójściu na takie ćwiczenia po szkole średniej, a pójściu na ćwiczenia w losowym momencie dorosłego życia, gdy mamy często mnóstwo zobowiązań.
  • Odpowiedz
@Keriks_: Ale Tuska ma rację ;D z jednej strony sracie się, że w Polsce jest utrudniony dostęp do broni, i ze hur dur a jak nas zaatakują to jesteśmy bezbronni. Z drugiej strony sracie się, bo możecie za darmo poćwiczyć strzelanie ;D
  • Odpowiedz
@Keriks_: Czemu kobiety tylko ochotniczo? Takie rzeczy jak używanie broni, narzędzi, gaśnic, opatrywanie ran czy podstawowe informacje przetrwania w sytuacjach kryzysowych powinno być dla wszystkich. Przecież jak coś jebnie to płeć nie będzie miała znaczenia, wszyscy będziemy równie zagrożeni.
  • Odpowiedz