Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Od polowy lipca zacząłem pisać z koleżanka dużo bo zauważyłem ze wykazuje zainteresowanie moja osoba. Pisaliśmy cały czas od ran do nocy, reagowała na wszystko co się u mnie dzieje (relacje na Instagramie, sytuacje z życia, wyjście na imprezy)Zwierzyła mi się ze swoich problemów w małżeństwie, które sie właśnie rozpada i się rozwodzi z mężem.
Szukała każdej możliwej okazji by się spotkać i tak było do momentu, aż w jednej chwili wszystko się zmieniło. Pisać już mało co piszemy, normalnie rozmawiamy ale to już nie ma tego zainteresowania, spotkań unika, pomocy z mojej strony tez. Dodatkowo dowiedziałem się ostatnio że przyjaciel jej juz nie jest przyjacielem tylko kręcą ze sobą.
Pytanie czy ona mnie traktowała jak opcje nr2 czy może chciała wykorzystać by właśnie wzbudzić zazdrość w tym przyjacielu by się określił ?
#logikarozowychpaskow #feels #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6395994d7a12ddf16483c8ba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: no ale czego Ty właściwie oczekiwałeś po tej relacji?
Znalazła sobie faceta to nie będzie już tak aktywna w waszych kontaktach. Odczuwają to też jej przyjaciółki i rodzina, norma. Nie oznacza to, że byłeś od wywołania zazdrości. Straciłeś atencję i próbujesz szukać drugiego dna? Jak liczyłeś na coś więcej to miałeś pół roku na działanie i deklaracje.
@AnonimoweMirkoWyznania: Przerabiałem to już kilkukrotnie. Byłeś dla niej małpką do zabawy gdy w pobliżu nie było żadnego innego adoratora. Takowy się pojawił to poszedłeś w odstawkę, proste. Gdy jej nie wyjdzie, to wróci do Ciebie. Różowe są na tyle tępe, że każda jedzie tym samym schematem i myślą, że my tego nie widzimy. Skaczą z gałęzi na gałąź, bo boją się, że zaliczą upadek na pysk o glebę. Muszą mieć jakiegoś
DiabelskaTowarzyszka: Tylko z inoframcji uzyskanych, ona już zaczęła kręcić z nim w momencie jak ze mną pisała on wiedział o mnie i jak się angażuje bo mu o tym mówiła. Gdyby była tylko nim zainteresowana to chyba by się tak nie angażowała, teraz uważa że nic nie chciała że ona chce bym był dobrym kumplem. Kontakt mamy ale nie jak wcześniej.

Co robić gadać chyba nie ma sensu bo i tak
Tylko z inoframcji uzyskanych, ona już zaczęła kręcić z nim w momencie jak ze mną pisała on wiedział o mnie i jak się angażuje bo mu o tym mówiła. Gdyby była tylko nim zainteresowana to chyba by się tak nie angażowała, teraz uważa że nic nie chciała że ona chce bym był dobrym kumplem. Kontakt mamy ale nie jak wcześniej.


@AnonimoweMirkoWyznania: Najzwyczajniejsze tępe #!$%@? różowej która ma nowego adoratora. Pisząc Ci,
Czuję do nie coś więcej i coraz bardziej sobie to uświadamiam. @Wezwoguleicstont:


@AnonimoweMirkoWyznania: No to opcja jest jedna: piszesz do niej teraz, proponujesz spotkanie i lecisz po swoje. Jeżeli odmówi, to masz jasność i odpuszczasz temat urywając kontakt do zera. Jeżeli masz ją na insta, to przestań ją obserwować i zostaw jej tylko jedną furtkę - Facebook. Jeżeli po jakimś czasie się odezwie, to tak jak mówiłem - piszesz z