Wpis z mikrobloga

Witam mirki może ktoś z was zna się na starych radiach. mianowicie znalazłem u siebie stare radio union 63 lux właściwie nic na temat tego radia w internecie znaleźć nie można, włączyłem go do sieci zaświeciła się tylko skala z nazwami miast i zaraz go wyłączyłem - nie chce niczego zepsuć i dlatego moje pytanie jak go włączę to czekać aż lampy się rozgrzeją i wtedy zacznie grać, jak go w ogóle sprawdzić czy działa, czy można go gdzieś ewentualnie sprzedać jeśli tak to gdzie i ile może być warte? tu jest link ze zdjęciem tego samego modelu - to jedyne co znalazłem na jego temat: http://oldradio.pl/karta/145/Radioodbiornik_Radio_Union_Union_63_lux.html
  • 4
@patrickk09: jedynie czym się różni ze zdjęcia z linku to to że jest trochę brudne i na przednim panelu piszę "W. GARCZARZYK MYSŁOWICE ZEGARY BIŻUTERJA RADJO" biżuteria i radio pisane przez "J" więc chyba okres 2 wojny światowej lub tuż przed jej wybuchem. coś ktoś wie??
@patrickk09: A co forsa potrzebna?Zostaw sobie te radio bo i tak grosze dostaniesz a za kilka lat będziesz żałował.Ja tez mam jedną rzecz która mam nadzieje za kilka ładnych lat pozwoli mi na porządny zastrzyk gotówki a z tego co czytałem jest tego na świecie bardzo mało Rzecz dostałem od prezesa jednej firmy która mu zawadzała i była powiedzmy pierwszym egzemplarzem na rynku.Potem wyszły jej jakieś nowsze serie ale moja jest