Wpis z mikrobloga

Jak zwykle po (lub w trakcie) międzynarodowej imprezy mam ochotę poprowadzić jakąś reprezentację w FMie (najcześciej Polskę xD), odpalam #fm22 i czy mi się wydaje, ale czy prowadzenie reprezentacji jest zrobione totalnie na #!$%@?? Jak grałem w poprzednie edycje to jakoś nie rzucało mi się to w oczy (swoją drogą jakoś nie grałem za często reprezentacjami), ale tak jak teraz patrzę, to w trakcie zgrupowania ani treningów nie ma, żeby skupić się np na stałych fragmentach gry, ani dynamiki szatni, tylko jakieś śmieszne zebranie zespołu na początku zgrupowania i tyle xD

Nawet jak ustawiam zawodników na "swoich" pozycjach i rolach, to praktycznie wszyscy znajomość taktyki mają na max połowę albo wcale (ustawiam np. Rybusa na lewej obronie to ma dosłownie zero znajomości taktyki i roli, nawet po kilku meczach).

Jakie macie opinie i doświadczenia? Czy w #fm23 wygląda to inaczej?
#footballmanager
  • 3
@Carlos4: Taaak, repry są zrobione totalnie po macoszemu i ich prowadzenie, gdy jednocześnie nie trenuje się żadnego klubu, jest raczej bez sensu. Dają radę tylko jako przerywnik, żeby się nie nudzić po sezonie i pograć na jakimś turnieju.