Wpis z mikrobloga

Studiował ktoś na uczelni WSE w #krakow albo ma z drugiej ręki info o niej? Myślałem nad lingwistyką zaocznie więc opinie na ten temat by mnie najbardziej ciekawiły, ale opinia o samej uczelni np. od studenta innego kierunku też byłaby pomocna. Na pierwszy rzut oka wydaje się droga i z niskim poziomem, ale w okolicy nie ma innej uczelni z lingwistyką zaoczną.

#studia #lingwistyka
  • 4
  • Odpowiedz
@racer1714: Dzięki za informację, widzę, że na 2022/2023 miało to nie wpłynąć, a jak piszesz brak info o kolejnym roku. Z tym, że nie wiesz czy będą rekrutacje to chodzi Ci o to, że potencjalnie mogą sobie zrobić rok na reorganizację?
  • Odpowiedz
@Aten7385: No rekrutacja już tam była na 2022/2023 :p Mam tam znajomych na podyplomowych. W następnym roku SWPS planuje tam uruchomić psychologię i to jedyne info jakie jest.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aten7385 Studiuję grafikę zaocznie na tej uczelni i mam wrażenie, że często wykładowcy mają zaocznych studentów dupie. Kilka razy miałem sytuację, że na naprawdę ważne maile nie dostawałem odpowiedzi lub dostawałem po 2 miesiącach, swoją drogą przez taką sytuację nie zaliczyłem semestru. Żeby nie wrzucać wszystkich do jednego worka to jest też wielu spoko wykładowców, ale tak jak wszędzie trzeba po prostu na nich trafić. Na moim kierunku pierwszy rok był na
  • Odpowiedz