Wpis z mikrobloga

  • 18
2696 + 1 = 2697

Tytuł: Na północ. Jak pokochałem Arktykę
Autor: Adam Wajrak
Gatunek: literatura podróżnicza
Ocena: ★★★★★★★★★
ISBN: 9788326837531
Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 400
Dlaczego pojechałem na Północ? Naczytałem się przygodowych książek o północy, napchałem sobie nimi mózg, wypełniłem duszę i serce. To one mną całkowicie zawładnęły i to one kazały ruszyć w drogę, kiedy tylko zdarzyła się okazja. Musiałem sprawdzić, czy na północy rzeczywiście jest tak fajnie i tak ciekawie, jak piszą. Okazało się, że jest jeszcze ciekawiej i fajniej, niż byłem w stanie sobie to wyobrazić. Zakochałem się w północy, zakochałem się w Arktyce. Zakochałem się w niej, bo choć wydaje się groźna, tak naprawdę jest bogata, przyjazna i - szczególnie dziś - bardzo krucha. – Adam Wajrak


Po lekturze samemu chce się spakować i wyruszyć na Arktykę ;)
To pierwsza przeczytana przeze mnie książka tego autora i jestem pod wrażeniem. Pięknie opisana przyroda, przygoda i pogoda ;)

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #literaturapodrozniczabookmeter
rassvet - 2696 + 1 = 2697

Tytuł: Na północ. Jak pokochałem Arktykę
Autor: Adam Wajra...

źródło: comment_16705707442q9YLrTOYQO5yCXMuMb7tQ.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★★★★ (9.0 / 10) (1 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2023-01-01 00:00 tag z historią podsumowań »
Kategoria książki: biografie, wspomnienia
Liczba stron książki: 400

Jesteś pierwszym recenzentem tej książki tutaj :)

Podobne książki:
1\. Ukraina Soroczka i kiszone arbuzy (Łoza Katarzyna) - najnowsza recenzja usera satba ★★★★ (7.0 / 10) - Wpis »
2\. Bielmo. Co wiedział Jan Paweł
  • Odpowiedz
@arbuxs: Nie czytam dużo literatury podróżniczej, więc nie mam za bardzo do czego jej porównać. Książkę dostałam w prezencie i mnie urzekła :)
  • Odpowiedz
@rassvet: a tak btw Ty te oceny wrzucasz z jakąś konkretną regularnością? Dzisiaj się złapałem na tym że jak tylko zaczynasz wrzucać masowo swoje wpisy na #czytajzwykopem, to zawsze je muszę przewertować, bo najwięcej ciekawych pozycji u Ciebie znajduję.
  • Odpowiedz
@arbuxs: Zwykle coś wrzucam jak skończę czytać ostatnią książkę z kilku czytanych razem. Chociaż ostatnio się obijałam, no i też za bardzo nie umiem sklecić dwóch zdać razem ;)
  • Odpowiedz
@rassvet:

Chociaż ostatnio się obijałam, no i też za bardzo nie umiem sklecić dwóch zdać razem ;)


no właśnie zauważyłem, że ostatnio lekka posucha była xd Trochę to wszystko też przez "Polowanie na szczupaka", ciągle mam nadzieję że gdzieś wśród Twoich wpisów znajdę taką perełkę jak to. Choć to nie jedyna książka którą podkradłem ;)
  • Odpowiedz
@arbuxs: WIEM! Własnie aż się wpisów nie chciało dodawać bo co książka to mi nie przypadła do gustu, a na taką wiesz, magiczną jak ten szczupak nie trafiłam.

O! A która jeszcze podebrałeś i czy Ci się spodobała?
  • Odpowiedz
@rassvet: na pewno Rasputina, który był rewelacyjny i Diabły z Loudon Huxleya którego odłożyłem po kilkunastu stronach xD Choć planuję się zmierzyć jeszcze raz ale to za jakiś czas(zwłaszcza że lubie go i za wyspę jak i za nowy wspaniały świat).
Było coś jeszcze ale nie mogę sobie teraz przypomnieć, a przeszukiwanie twoich wpisów przeplatanych memami z f1 jest troche męczące xD
  • Odpowiedz