Wpis z mikrobloga

UWAGA!
Doszedłem do wniosku, że nie ma sensu sie kłócić. To do niczego nas nie zaprowadzi.
Wybaczę moim oprawcom na tagu jesli wy wybaczycie mi i zawrzemy rozejm czy moze nawet pokój w przyszłości. Uważam ze dobro narodowe Polski i to, abyśmy jako wspólny naród żyli razem w zgodzie i dobroci jest ważniejsze niż jakies internetowe sprzeczki o nitrozyniaki czy innych ludzi. Nie po to nasi przodkowie przelewali krew przez tysiące lat, abyśmy my przez zaślepienie rozumu to mieli zaprzepaścić.
Biblia jasno mi mówi, żebym miłował bliźniego swego wiec mam zamiar przełamać swoje bariery nienawiści i hejtu i zrobić to wobec was. Szczerze wierze, ze w każdym z nas jest choć odrobiona dobra. Nie każe wam sie kierować zasadami zawartymi w religii chrześcijańskiej, bo wiem że nie każdy jest wierzący lub wierzący w inna relige i jak najbardziej szanuje ta osobę jak każda inna. Ja osobiście uważam że powinnismy sie dogadać a nie ,,zabijać” jak biblijni bracia Kain i Abel.
Ze zła nic dobrego nie wyniknie, tylko sie bardziej skłócimy co będzie na rękę wrogo nastawionym np Rosjanom, którym nie na rękę jest sam fakt istnienia RP. Status człowieka, jak domniemany przez wykop zawod mamy Adriana Polańskiego nie powinien miec wpływu na nasze stosunki, gdyż wszyscy jesteśmy Polakami i powinnismy sie wspierać w tych niestety trudnych czasach.
Zróbmy z tej wielkiej spiny ze mną na tagu cos dobrego w takim razie, niechaj każdy z nas, niezależnie od tego czy pomaga juz w zbiórkach na dotkniętych nieszczęściem ludzi wpłaci adekwatna do jego możliwości sumę, a tak żeby kogoś uszczęśliwić.
Tak samo powinno to zadziałać w stronę państwa Polskiego, proponuje sprawdzić etykietę produktu zanim go kupimy i upewnić sie ze jest on w całości pochodzenia polskiego.
Kto jest chętny pogodzić się i nie zajmować sobie głowy sprzeczkami moze zgłosić sie w komentarzu lub wyrazić swoją opinie jestem ciekaw co myślicie na tagu famemma. Oznacze pare osob zeby zobaczyły moje zdanie a potem zrobią z tym co chcą. Zaznaczam jeszcze raz, że działam w dobrej wierze i moim priorytetem jest Polska i dobre stosunki Polaków czyli nas.
@alojzy_ulamek @mexicofan @KubaSh @Przybruw @tsumazi @essos etc
#famemma #pojednanie

Powinniśmy walczyć ze sobą czy sie dogadać?

  • Dogadać i żyć w zgodzie 21.3% (10)
  • Wyzywać i ulec zniszczeniu 78.7% (37)

Oddanych głosów: 47

  • 7