Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka, #popaswpieprz
Panie i Panowie.....
I stało się.
Przyszło mi z tego miejsca wyrazić szczere zaniepokojenie działaniami, a raczej zapowiedzią zaniechania działań w postaci nagrywania przez machaja adama codziennych gnioto-wypierdo-wysrywów. Po kilku letniej gehennie pokazywania przez niego wegetacji dnia powszedniego, Wiem wiem już kiedyś miał codziennych gniotów nie nagrywać.... poszukiwaniem kąkętu, zatrudnianiem i opłacaniem aktorów ludzkich, a od kilku miesięcy aktorów zwierzęcych /lejla/.
Pokazywaniem zwykłych i niezwykłych czynności dnia codzienego. Czyżby nasz Absztyfikant skapitulował? Zmądrzał? Przeżywa kryzys wieku średniego? Żyje w niepewności, co dalej? Co z wizą? Musi wyjeżdżać z Kampuczy?. Te dylematy spędzają sen z powiek "wielkiemu, hi hi restauratorowi". Bądźmy szczerzy.... do tej pory dostarczał nam rozrywki, ale i bólu oglądania tych jego gniotów.
Mimo wszystko jestem za wspomożeniem Machaja Adama, dodaniem mu otuchy.
Niech Machaj Adam, podniesie się jak mityczny Ikar z popiołów i wzniesie ku wyżynom.
Przyłączcie się do tego apelu, w końcu tyle lat hejtowania. Coś się i jemu należy, jakieś słowo otuchy. Gdzieś poszarzał nam machaj adam
Jeszcze w sikanoville zaświeci słońce.
No dodajmy mu otuchy, tak po ludzku, xd. Idą Święta, nawet zwierzęta przemówią ludzkim głosem.
To ja byłem UmazanyPieprzem hejter II kategorii
  • 3