Wpis z mikrobloga

1. Ten pies mordęgi jest jakiś upośledzony. Mówi, że NASD stosuje manipulacje w sprawie łapek, udostępniania itd. ale czy on zyskał coś NASZYM KOSZTEM(Widzów materiału) ? Jak czegoś nie rozumiem to proszę o wytłumaczenie, bo ja inaczej rozumiem to słowo...

2. Mówi też, że nie trzyma się z influ, a kto jeździł do mordęgi na live? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=G774ZoXKvn0
#famemma #nitro #thenitrozyniak #nitrozyniak #revo #wardega
Maziar1337 - 1. Ten pies mordęgi jest jakiś upośledzony. Mówi, że NASD stosuje manipu...

źródło: comment_1670526225PMVFARGp3PlkOHUWZqoO6I.jpg

Pobierz
  • 5
Jak dla mnie w polskim commentery powinien być ktoś taki ja Grande Connection. Ktoś z poza układów, kto nie będzie się w tańcu #!$%@?ł. Niestety większe commentary wolą nagrywać n-ty nic nowego niewnoszący film o Fagacie, Mai Staśko czy Najjce, bo są łatwiejszym celem i ich fanbase w przeciwieństwie do fanów Nitra im nie zaszkodzi.
@zirkak: jego strategia była gorszą do od jakichkolwiek manipulacji a polegała na bezpośrednim podlizywaniu sie w odcinkach ludziom z dużą społecznością by go oglądali i propsowali jaki jest spoko
@Maziar1337: Mówi o manipulacjach do których nie wiem ale się dowiem(dalej będę nic nie wiedziął ale nagram film) się tutaj przyznał, czy manipulacja jest zła tylko wtedy jak ktoś na niej coś zyskuje? Czy sama w sobie? Raz był u zwyrola na strimie, są od tego czasu przyjaciółmi xD