Wpis z mikrobloga

#mirkomodlitwa #mikromodlitwa #intencjepl

Mirasy. Na wstępie dziękujemy Wam za Waszą codzienną modlitwę w intencji intencji ;)

Po 3 latach od wydania naszych apek i 6 lat od wydania pierwszej wersji strony internetowej mamy:

1. ponad 5 000 zarejestrowanych użytkowników,
2. ponad 10 000 pobrań apki ze sklepu,
3. 30 000 prósb o modlitwę (dokładnie 28945).
4. “okrągłe” 256 świadectw naszych użytkowników.

Widać potrzebę takiego miejsca w sieci. Z związku z tym ciężko pracujemy - wyszarpując z naszego prywatnego życia cenne godziny - nad nową wersją. Już teraz możemy się pochwalić nowymi funkcjonalnościami, które szlifujemy:

1. zupełnie nowa szata graficzna strony i aplikacji,
2. aplikacje na Windows, Linux i macOS,
3. tryb jasny i ciemny,
4. czat,
5. możliwość dziękowania za modlitwy z poziomu aplikacji / strony,
6. możliwość dziękowania za świadectwa,
7. baza parafii i przypisanych do nich intencji,
8. ...i dziesiątki mniejszych i większych usprawnień.

Prace planujemy skończyć i udostępnić w 2023.
Zdecydowaliśmy się też uruchomić nasz patronite.pl/intencje aby na to wszystko mieć monety. Kto może i chce niech sypnie groszem.

Na naszym profilu Patronite znajdziecie też wywiad z twórcą i pomysłodawcą intencji, jaki udzielony został (kilka ładnych miesięcy temu) w audycji "Spotkania" w Radiu Gdańsk.


Z Panem Bogiem!
intencje - #mirkomodlitwa #mikromodlitwa #intencjepl

Mirasy. Na wstępie dziękujemy...

źródło: comment_1670505742Bf8Lzbp1tAfwTLb8mgR4Sq.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@intencje: mam prośbę, kolega poprosił mnie o propagację modlitwy, mnie możecie znać z ksywy Alzheimer to moje drugie konto w tej chwili do którego utraciłem dostęp. Rzuć roszę na to okiem.
https://youtu.be/dy5Y-dKVjlE
Kolega bardzo się męczył ale Bóg mu każe ten tekst opublikować anonimowo i jest bezkompromisowy.
Ma jeszcze dwa teksty, ale na razie musi opublikować ten jeden. Pomóż proszę w propagacji.
Dzięki Bogu za Twoją pomoc.
Obiecuję pomodlić się w
  • Odpowiedz