Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: ja nie dodaję ludzi na czarno xd no wygadany jesteś to czasem sprowokuje z nudów, chociaż tyle przyjemności na mirko zostało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kryspin013: sam sobie taguj, sam walisz konia do lewicy i na spermiarza wychodzisz¯_(ツ)_/¯


@Kaczypawlak: oczywiście wkleisz przykłady, nie? Nie robiłbyś przecież z mordy cholewy, nie k0nfiarzu? Pokaż mi jak to ja agituję za Lewicą na wykopie tak jak to robisz ty z kumplami na k0nfą.
oczywiście wkleisz przykłady, nie? Nie robiłbyś przecież z mordy cholewy, nie k0nfiarzu?


@Kryspin013: ale się zesrałeś, nawet tu w tym wątku jak lewicy bronisz( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pokaż mi jak to ja agituję za Lewicą na wykopie tak jak to robisz ty z kumplami na k0nfą.


@Kryspin013: https://www.wykop.pl/wpis/69254649/niby-spadochroniarz-ale-wie-i-widzi-co-i-jak-musia/#comment-245892631 w sumie konfy nie za bardzo za co mam krytykować, do debilizmów lewicy jej daleko¯\_(ツ)_/¯
@Kryspin013: ale się zesrałeś, nawet tu w tym wątku jak lewicy bronisz( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczypawlak: Nie bronię, Lewica to ku*wy.

Pokaż mi jak to ja agituję za Lewicą na wykopie tak jak to robisz ty z kumplami na k0nfą.

@Kryspin013: https://www.wykop.pl/wpis/69254649/niby-spadochroniarz-ale-wie-i-widzi-co-i-jak-musia/#comment-245892631


@Kaczypawlak: i gdzie ja tam jestem w tym linku? xD Czekam dalej na przykłady. PRZECIEŻ NIE ROBIŁBYŚ Z MORDY CHOLEWY, NIE? K0nfiarzu?
Nie bronię, Lewica to ku*wy.


@Kryspin013: no zobaczymy( ͡° ͜ʖ ͡°)

i gdzie ja tam jestem w tym linku? xD Czekam dalej na przykłady. PRZECIEŻ NIE ROBIŁBYŚ Z MORDY CHOLEWY, NIE? K0nfiarzu?


@Kryspin013: chciałeś mojego przykładu jak po konfie jadę i tam masz( ͡° ͜ʖ ͡°) a twoich wysrywów nawet nie chce mi się sprawdzać( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kryspin013: no zobaczymy( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczypawlak: Możesz sobie nawet zapisać mój screen. Nigdy nie byłem wyborcą lewicy.

@Kryspin013: chciałeś mojego przykładu jak po konfie jadę i tam masz( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczypawlak: Nie dzbanie, chciałem jednego przykładu gdzie potwierdzisz swoje słowa, że rzekomo "walę konia do lewicy".

A po za tym to co niby ten przykład daje? Pierwszy raz
Kryspin013 - > @Kryspin013: no zobaczymy( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kaczypawlak: Możesz sobie naw...

źródło: comment_1670514684eiOVZpVHSHysoKKB2gcZF8.jpg

Pobierz