Wpis z mikrobloga

przecież w codzie jest sbmm więc jak #!$%@? zagrasz 20 meczów z rzędu to powinieneś mieć dobieranych oponentów na swoim poziomie. Ustaw sobie czułość na 7-8 byś mógł się obrócić jednym pociągnięciem analoga.


@NoKappaSoldier73: moze to to. ustawilem wstepnie na 6 :) dzieki. zoabcze

Jakie jeszcze ustawienia zmeinic?
@KwasneJablko: powyłączać jakieś rozmycia, filtry filmowe, trzęsienia ekranu i wszystko co rozprasza. Włącz sobie tą większą czułość i pograj sobie na niej kilka dni. Na początku może być dziko ale warto nauczyć się grać na niej bo potem będzie w jakiejkolwiek grze łatwiej.
@KwasneJablko: Umiesz tylko gra jest #!$%@?. Tak właśnie działa system SBBM. Dopasowuje ci graczy do twojego poziomu, więc teoretycznie jest tak jakbyś grał sam ze sobą. Co za tym idzie, ciężko jest kogoś zabić. Minusem jest to, że jest to mega frustrujące. Gra sprytnie oblicza porażki i raz na jakiś czas podrzuci ci łatwiejszych przeciwników żeby dać ci satysfakcję z wygranej, a później kilka gier #!$%@? znowu od prosów i tak
@KwasneJablko: gram na padzie i myślę, że gram bardzo dobrze. Oczywiście potrzebowałem czasu żeby się przyzwyczaić i poczuć pewnie, ale teraz nie robi mi różnicy czy gram vs padziarze czy ludzie z myszką.
A no i polecam kupić sobie pada z łopatkami, wynosi to granie na nowy poziom. Ja mam Elite Series 2 i go kocham