Wpis z mikrobloga

Ot historia, przez trzy lata (12,13,14) WKU zlewało moje podania ciepłym moczem, a teraz gdy mam ustabilizowane życie, zobowiązania finansowe chcą mnie wyszkolić #!$%@? wie na kogo. Mieszkam sam, co z moimi zwierzętami przez 30 dni jak będę musiał iść na te ćwiczenia z czapy? Jak znam życie, wszystko pro publico bono. Niezły syf.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 30
  • Odpowiedz
@nieprawdopodobnainterwencja: ale to ciebie się pytam, czy upośledzony jesteś bo to ważne pytanie. Nie żyjemy w 1920 roku, że zwierzęta są tylko gospodarskie i jak zdechną, to #!$%@? z nimi. Jak ktoś mieszka sam i ma zwierzęta domowe, to co ma z nimi zrobić przez miesiąc/kwartał?
  • Odpowiedz
@Drmscape2:
-PANIE GENERALE POWTARZAM, NIE MOGE PRZYJSC NA CWICZENIA BO NIE MAM Z KIM ZOSTAWIC KOTKA
-Gowno mnie to obchodzi, barak 13.
-Nie żyjemy w 1920 roku, że zwierzęta są tylko gospodarskie i jak zdechną, to #!$%@? z nimi. Jak ktoś mieszka sam i ma zwierzęta domowe, to co ma z nimi zrobić przez miesiąc/kwartał?
-Halo, żandarmeria?
  • Odpowiedz
@nieprawdopodobnainterwencja: czyli tak jak myślałem biorąc pod uwagę twoje inne wpisy, jesteś zwykłym małolatem bez obowiązków i zobowiązań, który nie widzi dalej poza czubek własnego nosa. Jak miałem te naście lat, które pewnie ty masz, to też miałem takich edgy kolegów starających się na siłę być zabawnym i wiesz co? Nikt ich już wtedy nie lubiał.
  • Odpowiedz