Wpis z mikrobloga

@maciek-adamek: Myślę że jak wróci to będzie miał duży przypływ. ludzi będzie interesować co się stało i co będzie dalej. Myślę że nawet osoby, które go normalnie nie oglądają będą klikać na jakieś "wyjaśnienia". A co będzie dalej, kto wie. Jeśli dostanie zakaz zachowywania się jak do tej pory to jednak duża część widowni zrobi papa, bo będzie stypa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maciek-adamek: A u niego nie były raczej lajwy popularne? Pozatym tak jak NWASD mówił, on bez dramy nie istnieje. Jego normalne filmy się nigdy dobrze nie klikały chyba że były o jakiejś dramie. On tym żyje i zarabia i nikt nie powie że jest inaczej. Ostatnio drama z Boxdelem i pyk znowu głośno i klikanko. Więcej pojedyncze shoty z wyzwiskami mają wyświetleń niż on na filmach
@Bojla: Obecnie chyba każdy większy yt żyje z Live'ów ale materiały wcześniej nagrywane też przynoszą duże zyski plus to świetny boost do ateriałów sponsorowanych. A kto ciebie zasponsoruje jak nikt ci nie będzie klikał?
@maciek-adamek: Myślę że przykład Wardęgi albo Revo jest tutaj dobrym przeciwieństwem. patrz na ich wyświetlenia na lajwach a na filmach. Dużo takich twórców się znajdzie u których filmiki robią mega dużą klikalność a na lajwy nikt nie wchodzi.