Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
Ogólnie czy jest sens dorzucać mieta po wzięciu 240mg oksykodonu? Skończyło mi się oksy na dziś, potrzebuje czymś podbić fazę i mam tylko 10ml metadonu. Czy to cokolwiek da i mogę tak zrobić?
  • Odpowiedz
@Xwolf66: uuu a pamiętam jaki mi kiedyś pisałaś, żebym akurat od metadonu to trzymał się z dala, bo uzależni szybciej i będzie miał dużo gorszego skręta niż inne opio, no a teraz sama chcesz brać (ʘʘ).

No ale w każdym razie, to jak ja go pierwszy raz piłem z w miarę sporą tolerką od oxów. Na pierwszą dawkę wypiłem 15mg i okazało się to za mało,
  • Odpowiedz
Ogólnie czy jest sens dorzucać mieta po wzięciu 240mg oksykodonu?


@Xwolf66: dużo lepiej jest najpierw wziąć metadon, poczekać aż się załaduje i dopiero wtedy wziąć oxy. W drugą stronę to raczej bez sensu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@NotJakpon999 podtrzymuje to co pisałam. Sama nie mam zamiaru się z nim zaprzyjaźniać. Po prostu dostałam w gratisie więc nie chce marnować XD
Ale nie wiem ile jest mg w tym syropie. Wiem, że mam 10ml, więc z trgo co piszesz raczej nic nie da. Chociaż weźmy pod uwagę że nie chce brać go solo tylko dorzucić do oksy, więc pytanie czy coś poprawi? Czy lepiej zostawić na czarna godzinę, żeby
  • Odpowiedz
Ale nie wiem ile jest mg w tym syropie. Wiem, że mam 10ml


@Xwolf66: Butelki 10ml są tylko z 1mg/ml, czyli masz 10mg. Może i mało, ale ja na Twoim miejscu i tak zostawiłbym to na skręta. Metadonem bardzo fajnie schodzi się do zera z ciągów, o ile ma się jakąś samokontrolę. Tylko no raczej musiałabyś więcej mieć, by całego skręta nim usunąć
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: hahah no racja. No ale on też trochę zbija głód na wzięcie opio, póki działa. Czyli jedna porządna dawka tak na półtorej dnia to robi. Ja tak z kilka razy uniknąłem skręta dzięki niemu i to w bardzo krótkim czasie. No ale wiadomo, jak ktoś ma na prawdę długi i mocny ciąg, to nie będzie się dało aż tak łatwo i szybko zejść do zera
  • Odpowiedz
Tylko czasem się zdarzy, ze jest jakiś problem z dostaniem oksow to na taki dzien właśnie metadon się idealnie przyda


@Xwolf66: ano to prawda. Tylko jak coś to metadon podbija tolerke na oxy, bo mocniej wchodzi na receptory. Ale no takie jednorazowe wzięcie to akurat raczej nic nie zmieni.
  • Odpowiedz
@NotJakpon999: @Xwolf66: metadon powinien obniżać tolerkę na oxy przez antagonizm NDMA

etadon jest antagonistą receptora NMDA (N-Me-thyl D-asparaginianu). Zarówno forma racemiczna, dl-metadon, jak i każdy z izomerów osobno są niekompetycyjnymi antagonistami receptora NMDA, co również częściowo może tłumaczyć wolniejszy rozwój tolerancji na stałe dawki metadonu stosowanego w leczeniu uzależnień i bólu[8]. Początkowo usiłowano w leczeniu bólu stosować l-metadon, obecnie jednak preferuje sięracematy ze względu na rolę d-metadonu jako
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jakis_Leszek ja wiem, że dxm fajnie podbija opio, ale nie wiem jak mogłoby to się odbić na zdrowiu przy codziennym stosowaniu. Tym bardziej, że od jakiegoś czasu już mam mocne bóle w nadbrzuszu, więc nie chce dowalić
  • Odpowiedz
@Xwolf66: Nie chodzi o to żebyś łączyła faze dxm z opio. Brać najniższe możliwe dawki (15mg, albo więcej jeśli same w sobie nie wywołają tripa) ale 15mg powinno być wystarczające aby wystąpił antagonizm NDMA

Pozwoli to zredukować dawkę oxy = mniejsze szkody dla organizmu, oraz tansze ćpanie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jakis_Leszek ja wieem bo tak robiłam kiedyś, że bralam chyba 2 albo 3 tabsy tylko. Ale nadal nie wiem czy chce to łączyć, żeby jeszcze bardziej sobie nie rozwalić flaków. Bo nie wiem czy bardziej szkodliwa jest większa dawka oksy czy oksy+dxm
  • Odpowiedz